Další hračka, kterou jsme ještě nikdy netestovali – nafukovací taburet. A samozřejmě se nejedná o ledajaký taburet – tenhle má zabudované gelové dildo s vibracemi. Zní to dobře, nemyslíte? Jen si sednout (nasednout) a vlnit se nebo přirážet…

Pojďme se podívat blíže na taburet – musíme přeci zjistit, jestli stojí za to si ho pořídit.

Zaskákejte si na nafukovacím polštáři/taburetu s dildem

V nabídce sexshopů jsou dvě barevné verzerůžová a modrá. Máme modrou – je mnohem decentnější než křiklavá růžová. Lehce provokativní obal (jak pro koho) nás ale neodradil. Nás zajímal obsah. Poprvé je taburet stočen do nenápadného modrého čtverce, ze kterého kouká ovládání vibrací.

Taburet Rodeo je ze silnějšího PVC a je průhledný. Uvnitř taburetu je ještě jedna vnitřní kapsa – bez ní by taburet nedržel svůj tvar při dosednutí na dildo – tady někdo u tvorby přemýšlel – tleskáme.

Pro nafouknutí použijte spíše „žabku“ či jiné nafukovalo – pusou to taky jde, ale než nafouknete celý taburet, začne vás bolet hlava (zkoušel jsem to) a bude vám to trvat cca půl hodiny. Půl hodiny, kterou byste mohli strávit houpáním se na macatém dildu.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Dildo je opravdu poměrně široké – pokud nemáte trénovaný análek, tak na tyto hrátky zapomeňte. Ale bude rozhodně pasovat do roztouženého klínu. Falus má žalud a náznak „žil“ – snaha o realistický vzhled modrého (popřípadě růžového) penisu?

Pár čísel:

  • Průměr dilda 4 cm
  • Délka dilda 15 cm
  • Průměr taburetu 45 cm
  • Výška taburetu 21 cm
Zjistěte kolik stojí vibrující taburet s dildem Rodeo
ZJISTIT CENU

Dildo je z tvrdšího gelu a je připevněno poměrně bytelně na taburet (nelze oddělit). Jednoduchá vibrační jednotka je umístěna v kořenu hračky. Je škoda, že vývod (kablík) z dilda je veden venkem, takže v podstatě na něj dosedáte. Jako kdyby bylo obtížnější, kdyby byl veden vnitřkem – a tím se hygieně udělalo zadobře. Jinak je celý taburet (i dildo) lehce omyvatelný.

Pojďme od teorie k praxi

Nafouknuto máme, teď jen dávat pozor – nosnost balónu/taburetu je 100 kg. Pro sličnou slečnu je to opravdu dostačující, ale co když se chce přidat partner? Slečna obkročmo nasednutá na dildu s vystrčeným zadečkem – co bychom tak mohli provést? Improvizovaná trojka je na světě. Dávejte ale pozor, abyste se plnou vahou neopřeli o balón. Sice nám nepraskl, ale kdoví jaká síla (či tíha) se ve vás skrývá.

Ovládání vibrací

Vibrace se ovládají přes ovládání, které je vyvedeno z dilda – jde o průhledný hranatý kus plastu s otočným spínačem a prostorem pro 2 AA baterie – bez nich to opravdu nepůjde. Vibrace se regulují pootočením kolečka na ovladači – od vypnutí až po maximální vibrace. Nečekejte žádné pulzní funkce – prostě klasické monotónní vibrace. Ale při nejvyšší síle mají docela „grády“. Při tvrdých dosednutích vibrace sice neucítíte, ale při pomalejším tempu je opravdu poznáte!

Hodnocení

Oceňuji invenci, se kterou německý (snad?) výrobce přišel – vibrační taburet/balón jsem jinde neviděl – a přitom s ním může být taková zábava. Stačí jen trochu fantazie. Odpovím na otázku z úvodu: Ano vyplatí se do něj investovat – on vlastně tolik peněz ani nestojí:)

Klady

Zápory

Netradiční hračka Může být problémem nosnost
Silné vibrace Nelibá vůně dilda
Velmi výrazný penis Dildo nelze perfektně vyčistit
Jednoduchá regulace vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: