Strop-on je součástí našich postelových hrátek už pěknou řádku let. Je pro nás nepostradatelný především ve chvílích, kdy ženu ovládne její dominantní role. 

Se Strap-onem Pipedream FFS 6″ Hollow Recharge se dá ale zažít mnohem více…. Co nás především zaujalo, je možnost využití pro něho i pro ni a také jeho vibrační funkce v 10 možných frekvencích.

Rozbalovací okénko

Samotné balení není nijak výjimečné ani příliš diskrétní. Na krabici jsou přímo uvedené veškeré informace, včetně návodu k použití v angličtině a fotografií detailů. V balení najdete Strap-on s postrojem a USB kabel na nabíjení. Bohužel žádný obal pro uchování hračky. 

První pohled

Po vyndání nás zaplavují smíšené pocity. Nejvíce nás překvapuje tvrdost samotného dilda. Je vyrobené z tvrdého PVC materiálu, který má tmavší odstín. Na první pohled ani postroj nepůsobí příliš pevně a funkčně, ale po vyzkoušení nás přesvědčí o opaku. 

Co ale ihned oceňujeme, je realistické provedení penisu. Detailně propracovaný žalud, žilkování i záhyby kůže a to včetně varlat, ve kterých je umístěné ovládání pro vibrace a port pro nabíjení. Samotné vibrace jsou tiché a zdají se být celkem intenzivní.

Parametry

  • Materiál: PVC materiál
  • Rozměry: celková délka 18,5 cm, použitelná délka 14 cm, průměr 4,5 cm, vnitřní průměr dutiny 3,4 cm
  • Vibrace: ano
  • Voděodolnost: ano
  • Nabíjení: pomocí USB kabelu 
  • Postroj: ABS plast, velice pružný a přizpůsobivý od 71,1 cm až do 132,1 cm 
  • Lubrikace: lubrikanty na vodní i silikonové bázi

Hodnocení

Nasazení penisu je velice jednoduché. Pružný postroj kolem pasu se zafixuje též pružnými pásky, které vedou spodem přes zadek až k samotným patentům. Patenty mají dvě úrovně, které zajišťují ještě větší flexibilitu postroje.

Dutý prostor pro vložení penisu je zcela hladký, doporučujeme však použít lubrikační gel. Nasazení strap-onu zajistí muži celkové zvětšení penisu o několik čísel a také prodlouží jeho výdrž. To jistě ocení každá žena. 

Vibrační motor umístěný ve špičce, nepůsobí na vložený penis nijak intenzivně. Při otočení rolí ženu příjemně překvapila pevnost samotného postroje a díky tvrdšímu materiálu dilda i snadná ovladatelnost strap-onu. 

Zjistěte kolik stojí Nasazovací penis Pipedream FFS 6" Hollow Recharge Strap On
ZJISTIT CENU

Co je trochu obtížné najít, přímo při penetraci, ovládání pro zapnutí a přepínání vibrací.

Ocenili bychom možná větší a snadněji nahmatatelný výstupek

Naše pocity

ON

Když jsem ho měl nasazený, bylo vzrušující sledovat, jak žena reaguje na zvětšení rozměrů penisu. Nebylo možné plné zasunutí, ale větší šířka se jí líbila. Také oceňuji, že zároveň funguje jako kondom a tak si lze sex užívat s čistou hlavou.

Při otočení rolí jsem ocenil realistické zpracování penisu a vibrace, které na největší intenzitu jsou už dost znát. Osobně již preferuji větší rozměry dilda, ale zase se mi líbí, s jakou elegantností tento strap-on žena dokáže ovládat.  

ONA

Při prvním zasunutí jsem znatelně pocítila tvrdost a prodloužení penisu, které už s délkou penisu manžela bylo na mě příliš. Nebylo tedy úplně možné užít si tvrdší přirážení, které mám při sexu ráda.

Co bylo ale velice příjemné, byly vibrace a to jak uvnitř vagíny, tak také při dráždění klitorisu špičkou.

Osobně si ale více užívám tento strap-on při otočení rolí. Oceňuji především snadnou ovladatelnost, není nutné při penetraci dildo stále nějak přidržovat a směrovat rukou. 

Klady

Zápory

Využití pro něho i pro ni  Tvrdý materiál 
Snadné nasazení a sundání postroje Ovládaní vibrací
Realisticky propracované dildo  Možná nízká odolnost postroje 
Možnost vibrací 
Použití lubrikačního gelu na jakékoli bázi 
Voděodolnost 
Snadná údržba 
Výdrž baterie 
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: