Erotické pomůcky nejen pro dámy, aneb první tipy na dárky!

erotické hračky pro muže Erotické hračky nejsou určené výhradně pouze slečnám, ale některé pomůcky jsou ryze pánské. Mezi takovéto hračky patří i tzv. „honítka“, tedy jedná se o silikonové či gelové pouzdro ve tvaru dámského přirození, či jiného „tubusu“. Jenže některé společnosti se snaží přijít s „revolučními“ nápady a tak na trh přišel Tenga Egg.

Jaké sexuální hračky existují pro pány?

masturbátor Tenga Egg Toto nenápadné masturbační vajíčko v sobě totiž skrývá silikonové pouzdro, jehož účel pochopí jistě každý muž, stačí na vstup do vajíčka kápnout přiložený lubrikant a můžete se oddat rozkoši (tedy aspoň to tak prezentují v reklamě).

Mne osobně tento výrobek zaujal, tak jsem si řekl proč ho nevyzkoušet. Jenže netuším, kde se stala chyba, ale z výsledku „testu“ nejsem vůbec nadšený. Hned první večer při „zkoušení“ se silikonové vajíčko protrhlo a tím se naprosto znehodnotilo. Netuším, jestli to bylo způsobeno mými „rozměry“, či mým počínáním, ale honítko Tenga Egg mě rozhodně nenadchlo.

Začínáme s recenzemi dospěláckých hraček

Přesto si honítko Tenga Egg zasloužilo svoji vlastní recenzi (Recenze – honítko Tenga Egg), jelikož se jedná o inovativní přístup k erotickým pomůckám pro muže. A každý neotřelý způsob, jak nám mužům udělat dobře se počítá.

masturbátor Tenga Deep Throat Nevzdal jsem se a tak jsem si došel pro jiný „model“ společnosti Tenga tím byl Tenga Deep Throat Cup. Tento model (v nabídce jich je více) slouží k nasimulování hlubokého orálního sexu (deep throat), čemuž dopomohla zúžená vnitřní struktura s pomocí speciálního ventilu, který vytváří lehký podtlak.

Tentokrát toto honítko vydrželo mé počínání a dokonce přivodila zajímavé pocity, takže splnilo svůj proklamovaný účel. Podle přiloženého letáčku jsou masturbátory Tenga na jedno použití, ale myslím že by přečkali i další.

Japonská dělá diskrétní radost mnoha mužům na světě…

Pokud tedy chcete svému miláčkovi, partnerovi, či milencovi udělat radost, tak by nebylo od věci váš sexuální život ozvláštnit právě třeba výrobky Tenga. Samozřejmě, že pánové si mohou tyto hračky užívat i sami ve skrytu soukromí. Ale vás slečny aspoň může těšit ten pocit, že když si bude hrát s pomůckami od Tengy, že nepůjde za jinou pro potěchu. Takže pokud máte zrovna své období, tak proč mu neudělat radost a neobdarovat ho například nějakým „honítkem“?

Honítko Tenga Deep Throat (konkrétně model U.S.) si vysloužilo i vlastní detailní recenzi v článku: Recenze – honítko Tenga U.S. Deep Throat Cup.

Petr
Petr
Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

4 komentářů

 1. Dobrý den,

  testovali jsme jich poměrně dost: https://www.lascivni.cz/tag/honitka/.

  Ohledně vibrací u pánských erotických hraček bude výběr omezenější, ale to vůbec nevadí – v ČR jsou dostupné třeba tyto: Monkey Spanker (https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/monkey-spanker-vibro-panove-mate-se-na-co-tesit/ ), Cobra Libre 2 (https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/ssss-ja-jsem-cobra-libre-2-a-znicim-vas/ ) a třeba vibrační masturbátor Octopuss Pulse.

  Monkey Spanker je na oživení klasické masturbace – nahrazuje v podstatě spojené prsty, kterými běžně uděláte očko – zde je nahrazeno silikonovým kroužkem, který vás pevně obepne a můžete s ním jezdit po nagelovaném penisu tam a zpět – plus k tomu máte vibrace.

  Cobra je dost netradiční masturbátor – vložíte do něj jen žalud a část penisu (špičku dalo by se říci) a dráždí vás dvojicí poměrně silných vibračních motorků – je to nezvyklá stimulace, ale funguje. Octopuss zrovna testujeme – je super, že ho můžete využít i při partnerských hrátkách – je to ve své podstatě silikonový plát, kterým obepnete penis z boku a dráždíte ho podobně jako rukou – ale máte k tomu silné vibrace z patronky, která je součástí hračky.

  Cenově mají tyto 3 hračky poměrně velké rozpětí – nejlevnější je Monkey (cca 700 Kč), pak je Octopuss (cca 2 500 Kč) a pak Cobra (2 900 Kč).

  Případně další alternativou je klasická fleshlight vagína s vibrační patronou (Vibro Pink Lady například) – taje cenově mezi ostatními – cca 1 900 Kč).

 2. Chtěl bych nějakou erotickou pomůcku pro muže – zkušenosti mám pouze s pasivními hračkami, asi něco, co vibruje, co se týče ceny, ta není rozhodující.

 3. Musím souhlasit s autorem článku, protože Tenga Egg opravdu nesplnil mé očekávání. Sice se nerozpadlo jako autorovi článku, ale výsledné hrátky stály za starou belu. Ale zkusím ještě něco jiného od Tengy, když na ní pějí všichni tu chválu. Třeba ten Tenga Deep Throat Cup dopadne lépe. Pak dám vědět jaké bylo to honítko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *