Vynucená „cudnost“ u mužů je pěkná mrška. Váš protějšek se co nejvíc snaží, abyste byli co nejvíce vzrušení, ale… pás cudnosti v klíně vás nikam nepustí a dá vám to pěkně sežrat…

Pánská cudnost, která je pevně zamčená v kleci

Když už jsem testoval minulý pás, bylo jasné, že jedině já ho mohu znovu porovnat s novým kouskem. A ten už je na první pohled mnohem náročnější. Hlavě díky jeho velikosti, která vám pravděpodobně bude dělat problémy.

Video z rozbalování pásů:

Je to plastový průhledný CB 6000S. Zkušenější vědí, že S v názvu znamená small, neboli malý. Do tohoto kousku se nevejdete ani s nejmenší erekcí, což se dalo částečně zvládnout s minulým ocelovým Spiderwire pánským pásem cudnosti.

Tady se mi líbí, že rovnou od výrobce dostanete:

 • samotné tělo pásu pro žalud penisu,
 • 6 výměnných oček pro různý průměr penisu,
 • kotvící prvek pro spojení těla pásu s očkem,
 • jeden kovový zámeček s klíčem,
 • sadu 5 jednorázových plastových zámků,
 • sadu výměnných kolíků pro ideální nastavení pásu při nasazení.

Vybral jsem pro jistotu ten největší kroužek a udělal jsem dobře. Ty menší bych v životě nemohl nasadit pod varlata. Do horních 2 oček jsem nasadil kotvící prvek s vymezovacími kolíky. Tím jsem měl obepnutá varlata i kořen penisu. Žalud penisu doporučuji mít lehce potřený lubrikantem, jinak vás to bude za chvíli pěkně drhnout – přichází totiž ta nejhorší část. A to nasazení celé klícky na kotvící kolíky u kořene penisu.

Fotky in natura

Pár čísel:

 • Délka 6,4 cm
 • Vnitřní průměr 3,5 cm
 • Vnitřní průměry kroužků: 38, 41, 45, 48 a 51 mm

Bez naprostého ochabnutí penisu máte u této S velikosti smůlu – i ta větší varianta má jen o 2 centimetry na délky více prostoru, takže také žádná výhra. Díky 2 honěním byl můj penis solidně unavený a malý, takž se vešel i do miniaturní klícky. Na první pokus jsem raději zamknul klícku plastovým zámkem – kdykoliv ho můžete přestřihnout nůžkami. U mosazného zámku to taková zábava není, když ztratíte klíček.

První nošení pásu cudnosti CB 6000s

První pocity jsou dost ztěsněné, ale na druhou stranu díky užšímu očku pod varlaty drží klícka přesně na svém místě. A díky plastovému materiálu není ani těžká, takže vás netrápí gravitace, jako u sic většího pásu Spiderwire, ale o to nepříjemnějšího na nošení, protože svojí váhou sklouzával dolů a škrtil varlata.

Vyřešit se to dalo jen uplými trenkami, nebo koženým páskem, který jste provlíkli klíckou a obepnuli jste si jím pas přes záda. Díky tomu už držel na místě… Ale stejně byl pořádně těžký.

Tento je pěkný prcek a díky průhlednosti si vidíte i na penis, takže ho budete moci jednoduše omývat. Na špičce vašeho nového plastového žaludu je menší otvor, kterým můžete močit, takže nic nebrání tomu (kromě vaší psychiky a naštvanosti vaší Paní na vás) ho nosit i déle, než jen pár chvil.

Pás cudnosti a silná erekce

Jaký je to pocit mít nasazení pás cudnosti a vzrušit se? První chvíle se vám líbit nebudou. Krev, která se do penisu nalévá (mnohdy stačí už jen pocit, že jste zamčení a hned jste vzrušení) vám moc příjemných pocitů nepřinese.

Zvětšující objem penisu ji citelně napruží a odtáhne od těla, což poprvé je nepříjemné. Ale penis stejně nemá kam růst a vy si nemáte díky solidně tvrdé a opláštěné slupce svého penisu jak ulevit. Takže vám nezbyde nic jiného, než si počkat, než erekce opadne.

Klady

 •  

  Lehký materiál

 •  

  Netlačí jako kovový pás

 •  

  6 kroužků v balení

Zápory

 •  

  Spíše pro menší penis (v ztopořeném stavu mám cca 17 cm / 3,5 cm)

 •  

  Z plastu se lehčeji dostanete (tedy jedině pilou u svého nádobíčka), …

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU