Berlínský VENUS festival nás nadchl a přivezli jsme si pár nových hraček na recenze – a jedním z nich byl i „ryze“ pánský anální kolík Svakom Vick. Jaký je na dotek? Jak se zavádí? A co jeho vibrace? Vše se dozvíte v recenzi.

Svakom a mé poprvé?

Když si představím první setkání se severskou značkou Svakom, vzpomenu si na „zvláštní“ podlouhlý vibrátor, který měl ve své špičce: kameru… Ne opravdu. Byl to model: SVAKOM Siime Camera Vibrator. Nikdy jsem moc nepochopil, k čemu bychom ho mohli použít, tak jsme si ji nikdy na testy nevzali… Roky plynuly dál, na SVAKOM jsme zapomněli a až v posledních měsících se k nám dostala jejich nová produktová ofenzíva.

Designově Svakom se vždy inspiroval ve svém konkurentovi ze stejné země – LELO z Švédska. Takže čistý design, luxusní balení, žádné vulgárnosti a realističnosti. Jen funkční a jednoduše tvarovaný produkt co splní zadání. Možná to je chladné, ale za nás funkční.

Takže Svakom přivedl na svět novou řadu vibrátorů na klitoris, G-bod, anální kolíky, … prostě klasické kousky, které už nebyly tak divoké jako „vagínová kamera“. Rozhodně zábavné jsou „prstíkové“ kousky Nymf a Cookie (ale těm se budeme věnovat v dalších recenzích).

Masér pro vaši prostatu – a jmenuje se VICK

Krabičkou to začíná – černý luxusní papír lícující krabička, stříbrné písmo a uvnitř jemně probleskující zlato na černém silikonu. Zatím vše vypadá luxusně, přestože VICK cenovkou vás rozhodně nezruinuje.

V balení najdete:

  • anální kolík,
  • dálkové ovládání,
  • nabíjecí USB kabel,
  • náhradní hodinkovou baterii,
  • sametový obal na kolík.

Silikon je příjemně matný, tak jak to mám rád (nechytají se na ně chlupy). Nočně černá barva je doplněná o zlaté detaily – kruhová lesklá patka na kolíku a kruhový kryt baterií na ovládání. Jednoduché, decentní a stále mě to baví.

Zjistěte kolik stojí kolík Vick
ZJISTIT CENU

Anální vibrační kolík má tvar písmene L, takže nejenomže dráždí prostatu, ale i hráz (tu mnoho mužů zbytečně opomíná). A taky díky tvaru se znemožňuje zaklouznutí hračky do vás = to by vám moc radosti nepřidal.

Ovládání na dosah…

Ovládání je primitivní a to oceňuji, nepotřebujete miliardu tlačítek, stačí +, – a zapnout/vypnout (zde jako „S“ tlačítko). Více netřeba. Pokud si vystačíte, můžete si hrát jen se samotným kolíkem, který ma kousek od patky zapuštěnější tlačítko.

Funkce:

  • „S“ na 2 sekundy – zapnutí a vypnutí,
  • „S“ dále jedním klikem přepíná intenzitu (7 intenzit,
  • „S“ a dvojklikem režimy (5 režimů).

Dosah ovládání je solidní – přes 2 betonové stěny vás dokáže ovládat partnerka bez problémů. Ideální vzdálenost je dle výrobce 5 metrů.

VIDEO:

Síla vibrací

Tvarově je Vick hodně příjemný, podobně rozmazlován jsem se cítil od citelně většího Rude Boye (toho považuji za top vibrátor na prostatu mimochodem). S trochou gelu přesně zaklouzne tam kam má a je příjemný sám o sobě.

Natož se zapnutými vibracemi, které na jeho velikost rozhodně jsou silné. Silnější, než byste vůbec čekali. Podobné příjemné překvapení jsem měl kdysi při prvním setkání s maličkými vibrátory We-Vibe Touch/Tango. Zde se o vibrace postarají 2 zabudované motorky.

Nabíjení

Zde není moc co popisovat – při testování se nám potvrdily údaje od výrobce, tedy 2 hodiny akce a 1 hodina nabíjení. Za mě je škoda, že nabíjení je vyřešené „propichovacím“ konektorem a ne třeba magnetickým či indukčním. Ale to bych u hračky této cenovky chtěl přehnaně moc (a přežiju to, protože jinak je mě Vick opravdu baví).

I přes „propichování“ silikonu pro nabití má Vick od výrobce garantovanou voděodolnost – neboli do sprchy ano, ale na potápění do vany už fakt ne.

Něco, co byste nečekali

Kdybych to neviděl na berlíském VENUSu naživo, tak bych tomu nevěřil. Vickův „dráždič na prostatu“ můžete otočit o 180 stupňů na druhou stranu, takže se z něj stane zajímavý dvojmotorový vibrátor. Až se ho nabažíte, můžete ho půjčit přítelkyni pro předehru, či ho použít jako improvizovaný partnerský vibrátor…

Klady

Zápory

Funkční design co „sedne“ Menší průměr (vhodný pro začátečníky)
Matný silikon Propichovací nabíjení
2 vibrační motorky „Jen“ voděodolnost
Dálkové ovládání
Síla vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: