Nemohli jsme se nepodělit o zajímavý „umělecký“ počin nazvaný Hysterická literatura. Jak jistě víte, tak v minulosti byla hysterie „léčena“ pomocí dráždění intimních ženských partií. A nejspíše u této metody (zfilmované v lehce komediálním filmu Vrtěti ženou) se fotograf Clayton Cubbit inspiroval.

Orgasmus z čtení knihy

Ke stolu posadil 7 žen, které postupně četly ze své oblíbené knihy. Na tom by nejspíše nebylo nic zvláštního. Jenže spolupracovnice fotografa dráždila slečny pod stolem pomocí vibrační hlavice Hitachi a snažila se je dovést k orgasmu. Když se trochu zaposloucháte, tak v pozadí audia je slyšet pravidelný tón vibrací od pracujícího vibrátoru. 🙂

Kamera snímá pouze vše dění nad stolem, takže jsou vidět jen projevy žen při čtení a jejich postupné rozvášnění zakončené slastným orgasmem.

Videí je 7 a všimněte si rozdílné délky – slečna četla a četla a četla, dokud nedošla k orgasmu. U každého videa je zmína kniha, kterou slečny čtou. Zkuste si v nich číst – třeba dosáhnete podobných účinků kvalitní literatury… Tento projekt není prvním lascivním kouskem fotografa Claytona Cubitta – jsme zvědaví, s čím přijde příště.

Lascivní podcast = musí se žena vždy udělat?

Přejeme hezké pokoukání – naší favoritkou je jemná Asiatka Teresa v pátém videu:

1) Stoya (Necrophilia Variations – Supervert)

2) Alicia (Stébla trávy – Walt Whitman)

3) Danielle (Zátiší s Datlem – Tom Robbins)

4) Stormy (Americké psycho – Bret Easton Ellis)

5) Teresa (‎Sexing the Cherry – Jeanette Winterson)

6) Solé (Milovaná – Toni Morrison)

7) Amanda (Mechanický pomeranč – Anthony Burgess)

Více najdete

Oficiální stránky fotografa: Claytoncubitt.com a podstránky projektu: Hysterical literature.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: