Anglický termín Ass to mouth v překladu zadek do pusy je hovorovým výrazem pro sexuální praktiku. Dalšími názvy, které se pro Ass to mouth užívají je zkratka ATM, A2M a ATG (zkratka od hovorového označení v Anglii – Arse to gob) či FATM (from ass to mouth).

Ze zadku do pusy? Jako vážně?

Během této praktiky muž provádí s partnerkou nebo partnerem anální sex a ihned po vytažení penisu z análního otvoru jej vloží do úst partnera/partnerky.

K této praktice může být použito i dildo nebo vibrátor.

Penis/dildo/vibrátor se po vytažení z análního otvoru nijak nečistí a přímo se vloží do úst. Tato forma análního a následné orální sexu je typická především pro dominantně/submisivní páry.

Pokud je v páru dominantní žena a submisivní muž, používá se strap-on penis. Praktika Ass to mouth se objevuje často také v pornografii.

ATM můžeme provádět také dalšími způsoby.

Další variace pro ATM

Například se jedná o Ass to other mouth (ATOM, A2OM) nebo Ass to other girl mouth (ATOGM, A2OGM).

Během těchto praktik je po vyjmutí z análního otvoru jedné partnerky/partnera penis okamžitě vložen do úst jiné partnerky/partnera.

Spolu s ATM se pojí o zdravotní rizika.Díky tomu, že je sex nechráněný, dochází často k přenosu chlamydii, hepatitidy typu A nebo viru HIV.

Pokud se chcete uchránit před bakteriemi pocházejících z tlustého střeva, zařaďte před análním sexem klystýr.

Spolupracujeme: