Svůj první pohlavní styk jsem zažila o prázdninách, po skončení povinné školní docházky. Bylo mi patnáct. Nebyla jsem na to připravená, ale čím jsem starší, tím jsem raději, že se to stalo tak, jak se stalo.

Jak jsem si užila první sex?

Na začátku prázdnin jsem potkala zajímavého kluka. Byl o pár let starší, imponovala mi na něm jeho nevšednost, byl to zajímavý, výrazný, divoký typ. Líbil se mi na první pohled (následně jsem kluky tohoto vzezření nemohla ani cítit a vlastně mi nic neříkají dodnes).

Tmavé oči, tmavé vlasy, bradka, mafián hadr. Nebyl sice z místa mého bydliště, pouze tam měl chatu, ale to nic neměnilo na situaci, že i přesto jsme spolu byli poměrně často, jak to tak u těch pofiderních letních známostí bývá.

Příležitost tomu chtěla, aby…

Jednoho horkého letního večera na chatě pořádal párty ve velkém stylu. Sešla se tam celá parta, bavilo se, pilo se a to byl kámen úrazu. Míchané drinky á la David byly silnější, než se na první pohled zdálo. Pamatuji si svou první a pravděpodobně také poslední skleničku, která byla mou osudnou.

Zatočila se mi hlava, podlomila kolena a už mě nesl do postele. Od té jsem si nevybavovala nic, až na prudkou bolest, někde uprostřed té změti spánku, deliria a mdlob.

Ráno po sexu už tak pozitivní nebylo…

Ráno jsem se probudila a on měl obrovskou radost, že konečně dostal to, po čem celé prázdniny toužil a já nebyla svolná mu to dát. Nejprve jsem netušila, o čem to mluví, nicméně zakrátko mi to došlo, protože krev na prostěradle jasně naznačovala, co se stalo. Pár dní na to jsme se rozešli.

Respektive já s ním, hned po tom, co jsem se od jeho sestry dozvěděla, že nejsem jediná. Tedy, abych to uvedla na pravou míru: jejich soused jí řekl, že viděl, jak si David domů vedl dívku, jejíž popis seděl přesně na mě. Jenže, já to nebyla…

Nic netrvá věčně

A tak skončil celý náš vztah, respektive naše dvouměsíční letní prázdninová láska, která jak vášnivě začala, tak prudce skončila. O pár měsíců později jsem se dověděla, že je zasnoubený a stane se otcem. Přála jsem mu to. Hlavní pro mě totiž byl fakt, že s ním nečekám dítě já, jelikož s ochranou si také hlavu příliš nelámal…

Tak to byl můj první sexuální zážitek, který si nepamatuji a jsem za to ráda, poněvadž si nedovedu představit, že bych se měla s někým poprvé milovat při plném vědomí. Nyní mi to samozřejmě problémy nedělá, dokonce si to i užívám, ale ty začátky…ty jsou většinou vždycky odstrašující.

A jaký byl váš první sexuální zážitek?

Líbil se – nelíbil? V kolika jste o TO přišli? Jaký měl na vás vliv do budoucna?

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Ja o to prisla v 16 a vlastne docela nedavno… Bylo to krasny, s pritelem jsme porad spolu a on je na me hrozne hodnej…:) Rozhodne niceho nelituju!

Spolupracujeme: