Nechcete se sexu vzdávat ani v době svých dnů? Jaký je váš názor? A co na to pánové? Šli byste do toho, nebo si tento zážitek raději necháte ujít? Je to jen na tom, jak se s partnerkou/partnerem domluvíte.

Co byste měli vědět o sexu a menstruaci

Mnohé páry by myšlenka na sex během menstruace ani nenapadla. Nepatříte mezi ně? Chtěli byste to vyzkoušet? Proč ne. V sexu je vše dovoleno. Důležité je, aby oba partneři souhlasili a bylo jim to příjemné.

Bojíte se toho, že je sex v tomto období nebezpečný? Bát se nemusíte. Sex během menstruace není zdraví škodlivý. Ovšem je nutné velmi pečlivě dodržovat hygienu. Orgány ženy jsou totiž více náchylné k infekcím. Proto nevynechejte sprchu před pohlavním stykem a ani po něm.

Ženám by se sex v tomto období mohl obzvlášť líbit. To je dáno hormonálními změnami, které se v ní odehrávají.

Více citlivosti a silnější orgasmy = to si užijete

Proto většina žen má v době menstruace své libido na vzestupu a genitálie jsou citlivější na dotek. Dokonce při orgasmu dochází k vyplavování hormonů, které zmírňují menstruační bolesti. Také sperma více uvolňuje dělohu. Díky tomu menstruační krev odchází rychleji a menstruace dříve skončí.

Mnohé páry se domnívají, že při menstruaci je žena neplodná. Rozhodně na to nespoléhejte.

Není to zaručená antikoncepce!

Je pravdou, že šance otěhotnění je minimální, ale také je nutné počítat s tím, že spermie mohou v těle ženy přežívat až tři dny a některé ženy ovulují hned po skončení menstruace.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Většinou to při menstruaci dělám ve sprše a musím říct, že si většina partnerů ani nevšimne, že jsem to dostala. Navíc jsem mnohem víc citlivá a je pro mě až nepřirozené snadné docílit několika orgasmů v radě

Pěkný den,
děkujeme za váš komentář. V době menstruace je sprcha tím nejlepším místem pro sex 🙂

Spolupracujeme: