Jaké je umělá sperma od King Cocku? A k čemu sakra slouží náhradní umělý spermat? To je asi ta pravá otázka, která napadne většinu z vás. Naštěstí budou mezi našimi čtenáři i dostatečně znalí „zvrhlíci“, kteří budou vědět, která bije.

Proč proboha umělé a ne reálné?

Možná vás to překvapí, ale sperma je pro mnohé ženy (ale i muže, abychom zbytečně genderově někoho neomezovali) je hodně erotická záležitost. A chtějí si ho užívat nejen při klasickém sexu – tedy v podobě přirozeného výstřiku.

Ten samotný výstřik – ideálně do klína, prdelky či úst, je totiž pro mnohé velmi vzrušující – dokážou ho cítit a pro některé ženy je to pravý start jejich vlastního orgasmu.

Kdy pomůže k orgasmu?

Je to pochopitelné, když do nich buší pevný penis, partner si je drží pod krčkem a najednou v klíně začíná pulzace a je během pár chvil „vyplněnejší“, než předtím. A tedy tenhle „dáreček“ je pro mnohé rajcovní.

A právě proto na trh přicházejí další a další kopie/náhrady reálného sperma – jak pro třeba trénování polykání, nebo jako ideální parťák pro tzv. stříkací dilda a vibrátory.

Už jsme jich pár testovali (jeden i právě od zmíněného Krále ptáků – aka King Cocku). A v kombinaci s ním jsme právě tenhle umělý kousek testovali. Protože je to přirozené, že když se má něco z penisu (byť umělého) stříkat, tak to bude zrovna sperma.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Jaké vlastně je?

Dodávané v menší černé lahvičce s nápisem King Cock Jizzle Juice – s klasickým uzávěrem. Tady se nic kreativního nekoná. V detailu článku bude brzy uvedené video z rozbalování, ve kterém je dobře vidět i jeho konzistence.

Zjistěte kolik stojí King Cock náhradní umělé sperma
ZJISTIT CENU

Ta totiž je přesně ta „hrozně“ lepkavá a „cuckovitá“, kterou znáte z reálného vystříkaného sperma. Není to homogenní hmota, je prostě „svá“. Kdo ji měl na rukou, či někde jinde, ví, jak vazká a zvláštní je.

„Voní“ správně po chlapovi?

Společně se strukturou/tekutostí se váže samozřejmě další věc – a to vůně a chuť. Tady se budeme všichni rozcházet, protože každý má jiné zkušenosti = a kdo neochutnal to své, je chcípák a sobec!

Každopádně – kdybyste měli zavázané oči dostali „dávku“ tohodle mazlíka, v ideálně „tělové“ teplotě, myslím, že byste nevěděli, že vás právě někdo podvedl.

A že téhle biologické hmoty má v zásobě ještě dost, že se z ní zalknete.

Náhrada za bukkake?

Takže ta uvěřitelnost by tu určitě byla. A pokud to někoho rajcuje a má k dispozici i vhodný vercajk typu stříkací penis/falus, určitě tohle je sexy nutnost.

Stejně tak, když někoho vzrušuje bukkake, neboli hromadné stříkání/polykání většího množství sperma – tak tímhle si rozhodně ulehčíte situaci a nebudete muset řešit zdravotní stav a kvalitu erekce množství mužů.

Kteří by vám určitě stejně nepřišli – znáte erotické seznamky a české muže. Ne/spolehlivost sama.

Takže i privátní stříkání si vyřešíte docela jednoduše.

Hodnocení z páru

Na rovinu – je to vlastně blbost. Prostě specificky upravená látka, kterou můžete mít doma zadarmo a postupně i v jakémkoliv množství.

Ale… ne vždy je k dispozici vhodný dárce, živé sperma jako takové není moc trvanlivou substancí a rozhodně ho nebudete mít k dispozici jakékoliv množství. Právě pro větší stříkání… Takže za nás s partnerkou, užijte si více výstřiků, než je běžně možné – a to díky umělému sperma!

Klady

Zápory

Uvěřitelná struktura/tekutost Vyšší cena
Vhodná barva Náročnější dávkování do hračky
Ideální v kombinaci se stříkacím dildem
I na chuti podobné
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Vibratory.net Sexshopp.cz

Spolupracujeme: