Už dříve jsme vám doporučovali, jakou změnu pro nás udělal dávkovač gelu od Fist-itu = naprostý výbuch v hlavě, když si vzpomeneme, jak jsme se s gelem trápili. Přitom stačilo za pár set kč koupit dávkovač – od profíků na fisting (fist-it nemají v názvu jen tak – viz další recenze) – a můžete jít rychleji a hlouběji = a bez plýtvání. 

No prostě maximum zábavy a minimum problémů. Ale ani netušíme jak, ale prostě jsme ho ztratili. Jestli při stěhování, … nebo někam zapadl, každopádně jsme museli jít do nového. A tím je dnešní recenzovaný aplikátor lubrikačního gelu Master Series Links Shooter. Takže pojďme na to, protože z něj máme podobné nadšení = které oproti původnímu FIst-itu ještě posunul.

Čím se liší?

Tento černý silikonový aplikátor lubrikantu je navržen tak, aby vám poskytl maximální rozkoš při nanášení lubrikantu. Links Shooter je příjemně velký aplikátor, který je navržen tak, aby usnadnil manipulaci jednou rukou. To je hodně důležité = držíte půly od sebe (třeba) a druhou rukou pomalu, ale jistě dávkujete.

S celkovou délkou 20 cm a použitelnou délkou 12,5 cm poskytuje dostatečný dosah a solidní kontrolu při aplikaci lubrikantu. Jeho průměr 1,6–2,4 cm zajišťuje pohodlné a přesné dávkování bez zbytečného plýtvání. A také, což beru jako další devízu, silikonové výstupky vás mohou pěkně připravit = protože když už jdete na věc s dávkovačem, asi máte v plánu pěkné řádění. Takže uvolnění při startu se vždycky hodí = zkušení už vědí:)

Dotazy, které partnerku napadly – ta dávkovala gel = do mě

Je vhodný pro všechny typy lubrikantů?

Ano, aplikátor je vhodný pro lubrikanty na vodní bázi, což zahrnuje většinu běžně dostupných lubrikantů.

Jaká je hmotnost?

Hmotnost aplikátoru je 74 gramů, což z něj činí lehký a snadno ovladatelný nástroj pro aplikaci lubrikantu.

Při zavádění je příjemný = umí dávkovat i otevírat cesty do vás?

Ano, díky svému žebrovanému designu poskytuje aplikátor maximální stimulaci při aplikaci lubrikantu, což může přinést další vzrušení a přípravu (třeba pro strap-on jako u nás).

Zjistěte kolik stojí Aplikátor lubrikačního gelu Master Series Links Shooter
ZJISTIT CENU

Tak jako u každého gelu – doporučuji ho nahřát. Ten pocit vyplnění a dávkování je mnohem přirozenější a nestáhne vás. Můžete si nahřát samozřejmě i dávkovač = pod třeba tekoucí vodou.

Jak se plní?

Docela jednoduše – vyndáte vnitřní pístek, otočíte tubu vzhůru nahoru, dole prstem zacpete dávkovací otvor a naléváte gel. Když je ho dostatek (tělo ale není průhledné po celé délce díky silikonovým bouličkám – oproti fistitu), nasadíte zpět pístek, otočíte směrem vzhůru, … a zahrajte si na sestřičku.

Jako ve filmu pomalu mačkejte pístek, abyste uvnitř vytlačili vzduch a dávkovali jste pak jen lubrikant. Takže do první kapky, co vyleze ven. 🙂 Nebo vystříkne, když to přepísknete a jste nedočkaví.

Hodnocení

Must-have kousek, každého kdo potřebuje v posteli lubrikovat:) Jak klín, kde ale nevidím ten hlavní smysl, ale hlavně prdelku. Tam potřebujete dávkovat do hloubky, více gelu, … a tvar téhle hubičky ho pěkně uvolní pro začátek. 

Pro někoho už ten samotný dávkovač může být příjemným uvolňovačem = ba až anální hračkou. Ač pamatujte na to, že silikon je sice měkký, ale uvnitř je pořád pevná plastová tuba pro dávkování. Takže neuhne! 🙂 Ale celkově rozhodně doporučuji – tohle využije každý.

Klady

Zápory

Ultra jednoduchá manipulace a aplikace lubrikantu jednou rukou Nemáme, pokud ho neztratíte jako my ten předešlý
Maximální stimulace díky žebrovanému designu
Bezpečný a snadno čistitelný materiál (silikon)
Průhledný design pro přehled objemu naplnění
Jednoduchá očista
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51 Gaymegastore
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: