Jaký je pocit se poprvé svléknout před svým protějškem? Co cítíme? Jak se chováme? Jak na nás působí ten „druhý“? A co teprve, když ho vidíme poprvé? Na to chce odpovědět umělkyně Tatia Pilieva v novém videu Svlékni mě (UNDRESS ME).

1) Nesmělé svlékání na kameru? Nádhera…

3 minuty nesmělosti, stydlivosti a také vášně – najdete se ve videu? Také se tak cítíte?

Pokud je vám jméno (i koncept nesmělých „prvních“ videí) povědomé, není se čemu divit – nedávno jsme zde psali o jejím prvním videu First Kiss (První polibek), které má už 87 000 000 zhlédnutí:)

To, že bylo první video velmi úspěšné ve své viralitě, není o tom sporu. Jenže málokdo ví, že video First Kiss bylo tajným promem pro jednu módní značku. Jenže na videu to nebylo nijak vidět. Druhý díl (tedy Svlékni mě) je vytvořeno ve spolupráci s provokativním televizním seriálem Masters of Sex, o kterém jsme psali také:

A teď už slíbené video

Jaký je to pocit políbit někoho neznámého poprvé? Co cítíme? Jak u toho vypadáme? Jak se cítíme po prvním polibku? TO vše zvládla gruzínská spisovatelka a režisérka Tatia Pilieva shrnout do jedinného videa.

2) Jaké to je políbit někoho neznámého?

Má 3 minutky, jmenuje se First Kiss (první polibek) a stačil už získat 65 000 000 zhlédnutí – a to už týden po publikování – kam se na ni hrabou čeští Viralbrothers:)

Ve videu je 20 neznámých lidí, kteří byli autorkou požádáni o polibek v jejím ateliéru. Videu dominuje nesmělost, stud, lehké napětí a nervozita jednotlivých aktérů. Nejcitelnější je za nás především přirozenost… Krása prvního polibku je zde prostě všudypřítomná.

Na video First Kiss navazuje další kousek: Svlékni mě (Undress me) stejné autorky.

Krása prvního polibku

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: