Vyhrajte erotické prádelko Obsessive – SOUTĚŽ – UZAVŘENA

soutěž o erotické prádlo Oživte své partnerské hrátky o pěkné erotické prádelko dle vlastního výběru… My vám můžeme doporučit značku Obsessive. Pěkné korzety, podvazkové pásy, kostýmky pro role play – vše co si lascivní duše může přát. A právě o erotické prádelko této značky budeme hrát. Výhry do naší nové soutěže věnoval e-shop Luxusnipradlo.cz.

Soutěž probíhala od 19. 10. 2014 do 29. 10. 2014 (do půlnoci).

Ceny:

Ve hře jsou 3 poukazy v rozdílné hodnotě na výběr prádla dle vlastního výběru od značky Obsessive. DVĚ výhry jsou v soutěži za klasickou odpověď na soutěžní otázku. TŘETÍ výhru dostane ten/ta, kteří zodpoví správně otázku a ještě budou sdílet soutěž na svém Facebooku, Twitteru, jiné soc. síti či blogu. Rozhodně se vyplatí dát 1 Sdílet pod naším soutěžním článkem:)

Erotické prádlo

Jak vyhrát:

Jak vyhrát jednu z cen v naší soutěži? Stačí jedna věc odpovědět na jednoduchou otázku (odpověď najdete na e-shopu Luxusnipradlo.cz). Poté odešlete odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

První 750. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá poukaz v hodnotě 1 000 kč na erotické prádlo dle vlastního výběru.
První 1 000. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá poukaz na 500 Kč na erotické prádelko.
1 ze soutěžících, co bude SDÍLET tuto soutěž, získá taktéž poukaz, tentokrát v hodnotě 300 kč na lascivní prádelko dle jeho libosti,

Soutěžní otázka:

Jaké erotické prádlo od Obsessive byste si přáli vlastnit? Vybírejte jen ze sekce Obsessive na Luxusnipradlo.cz.

Vyhlášení soutěže

TATO SOUTĚŽ BYLA UZAVŘENA – VYHLÁŠENÍ PROBĚHLO ZDE 30. 10. 2014.

Soutěže se zůčastnilo 1 011 soutěžících (ano tentokrát to bylo velmi těsné) – v 90 % šlo o dívky – nečekaně je erotické prádelko láká víc, než pány.

Správná odpověď je: … Tentokrát žádná – každá z vašich odpovědí byla správná – vybírali jste si pěkné kousky, jen co je pravda – korzety, stringy, tanga, kostýmky, prádelko, noční košilky.

Výherkyněmi jsou:

Nikola Němčíková
Petra Gebaureová
Markéta Šnoblová

Výherkyním gratulujem – ostatní nemusí být smutné, soutěží bude letos ještě pár:)

*Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Pouze informace od výherců budou předány sponzorovi soutěže, aby mohl zaslat výhry.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (lascivni.cz) ve formě „jméno-příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Lascivní.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Lascivni.cz).

Petr
Petr
Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]