Vyhrajte erotické hračky v ceně 3 000 Kč od Loveo.cz!

Soutěž o erotické hračky Dlouho jsme vám nenabídli soutěž o erotické hračky – tak jednu pro vás máme. Ve spolupráci se sexshopem Loveo.cz jsme připravili soutěž o hned několik hraček. Ve hře jsou dva vibrátory, jedno vibrační vajíčko a dvě honítka. Na své si tak přijdou jak pánové, tak dámy.

Soutěž bude probíhat od 27. 5. 2013 do 5. 6. 2013.

Ceny:

1x Odeco Touch – vibrátor
1x Odeco Totoro – vibrátor na klitoris
1x Odeco Héra – vibrační vajíčko
2x Tenga Egg – umělé vagíny

Nejzajímavější hračkou v soutěži je bezesporu fialový vibrátor Odeco Touch. Na první pohled vypadá nevinně – fialová hravá barva, pár výstupků. Nic co y vás nejspíše uchvátilo. Jenže slovíčko Touch není v názvu hračky náhodou. Intenzita vibrací se zesiluje a zeslabuje dle toho, jak moc je vibrátor zasunutý. Už jste zbystřili, viďte. Na povrchu vibrátoru jsou snímače, které jsou poměrně citlivé a regulují vibrace. Vibrátor jde přepnout i do klasického režimu kdy ovládáte vibrace pomocí jednoho tlačítka.

Dalším pěkným kouskem je hravý Totoro od stejné značky. Roztomilý králíček s vibračními oušky je plně voděodolný a zatraceně silný. Krásně padne do ruky a získá si vás. Ideální hračka pro ty slečny, které nemají s hračkami zkušenosti a trochu se jich bojí.

Jednoduché (leč intenzivní) vibrační vajíčko Héra si také zaslouží pozornost. Na jeho malou velikost má velký výkon a množství vibračních režimů a intenzit. Hračky Odeco vypadají dost neotřele, takže časem se můžete těšit na pár recenzí.

Honítka z čistého silikonu značky Tenga asi netřeba představovat. V soutěži je model Twister a Clicker. Jednoduché umělé vagínky potěší malými rozměry před rozbalením, ale velikou pružností – přizpůsobí se tak jakékoliv velikosti penisu.

Jak vyhrát:

Jak vyhrát cenu v naší soutěži? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku (odpověď najdete na sexshopu Loveo.cz) a odeslat odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

První 100. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá honítko Tenga Egg
První 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá honítko Tenga Egg
První 600. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá vibrační vajíčko Odeco Héra
První 700. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá vibrátor na klitoris Odeco Totoro
První 900. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá vibrátor Odeco Touch

Soutěžní otázka:

Jaké jsou ceny výher Totoro, Touch a Héra? Najděte odpověď na Loveo.cz.

a) 970, 830 a 960 Kč
b) 980, 1390 a 595 Kč
c) 999, 1877 a 1711 Kč

Soutěžní formulář:

Soutěž byla ukončena – výherce a vyhlášení najdete zde: Vyhlášení soutěže o erotické hračky v ceně 3 000 Kč

*Odeslání formuláře souhlasíte s Pravidly pro soutěž:

Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Pouze informace od výherců budou předány sponzorovi soutěže, aby mohl zaslat výhry.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (lascivni.cz) ve formě „jméno-příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Lascivní.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Lascivni.cz).

Petr
Petr
Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

6 komentářů

  1. Ja uz sice nejakou tu pomucku mam ale zmena je zivot a partnerka by byla urcite nadsena, snad budeme mit stesti :-))

  2. Jo, soutěž je to fajn, i když jsem já jsem na tohle smolař.

    Každopádně; připomnělo mi to, že už jsem si dlouho nenadělila nějakou radost, takže jen co uzavřu školní povinnosti, jde se nakupovat ;)))

  3. já bych chtěl tak moooc vyhrát,jsem vždycky chtěl vyzkoušet nějakou tu pomůcku,ale nějak na to nejsou finance 🙁

  4. nikdy jsem nic nevyhrála, tak se snad po štěstí a užijem si s partnerem nějakou pomůcku.jestli vyhraju ovšem 🙂

  5. tak to nema chybu, nabizite opravdu skvele ceny ale jeste se trefit do cisla a vyhrat jednu z vasich nabizenych cen

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *