Komtesa je podřízená své paní či pánovi, ale může být zároveň nadřazena dalším submisivům těchto dominantních rolí. Je tedy určitým hiearchickým mezičlánkem (může se označovat i jako alfa sub) mezi otrokem a dominou (sama je však stále v submisivní pozici vůči ní).

Kdo je vlastně v BDSM komtesa?

V mnohých sexuálních BDSM vztazích je komtesa určitou „pravou“ rukou své paní/pána.

Pomáhá s tréninkem subů a subinek a má svěřené méně důležité věci kolem erotických scénářů (kontrola funkčnosti všech hraček, vhodné rekvizity apod.).

Komtesa plní vždy příkazy svého „nadřízeného“, ale pro ostatní ještě podřízenější může sama vytvářet nová pravidla, tresty a trénink. Nesmí se však křížit s již vyřčenými přáními a rozkazy své paní/pána.

Postřehy komtes z praxe

Naše salony navštěvují hlavně lidé, kteří pracují ve vrcholovém managmentu, generální ředitelé a podnikatelé, kteří v osobním životě právě dominují spoustě zaměstnanců, a proto potřebují kompenzovat tuto nadřazenost chvilkou totální podřazenosti. Mezi dalšími častými návštěvníky jsou známé osobnosti – jako například herci a zpěváci, kteří se snaží utéct tomu mediálnímu životu a volí tento způsob. Zda jsou to muži či ženy, na tom vůbec nezáleží.

Spousta klientů má nereálné požadavky. Často vidí v erotických videích například propichování bradavek či pálení cigaretou – a to mnohé opravdu vzrušuje. Ale v reálném životě a v salonech není žádná taková brutální praktika povolena.

Občas se v salonu i zasmějeme. Jeden klient si například s sebou přinesl opravdová policejní pouta a řetězy na nohy. Až bylo „po akci“, zjistilo se, že pouta prostě nejdou otevřít. Diskrétnost nediskrétnost, prostě musel přijít údržbář s vrtačkou a nebohého klienta ze sevření osvobodit.

Spolupracujeme: