Mužský protějšek pro prostitutku je gigolo. Tzv. „muž na zavolání“ dělá pro své klientky příjemný doprovod na různé akce. Gigola můžeme charakterizovat jako muže, který ženám za úplatu nabízí společnost, doprovod do společnosti nebo sexuální služby.

Společník do společnosti i pro sex

Vzhledem k tomu, že ženy hledají především ze strany muže pozornost a porozumění, čím se jejich povaha vztahu výrazně odlišuje od toho mužského, ti vyhledávají prostitutky především z důvodu sexuálního uvolnění.

Gigolové jsou často vyhledáváni jako příjemní společníci – při schůzkách ani nemusí dojít k sexu, protože ženám chybí něha, porozumění, galantnost. A to vše jim může gigolo poskytnout. Mnoho žen, kteří gigolovi za jeho společnost zaplatí, očekávají, že takový muž bude milý, zdvořilý, pozorný, zajde s nimi za večeři, naslouchá, apod.

Gigolo jako nevinný doprovod?

Nejčastěji se ženy na gigola obrací v případě, kdy potřebují doprovod do společnosti a nemají stálého partnera. Profesionální společníci jsou na podobné společenské akce připraveni na vysoké úrovni, proto nehrozí, že by ženě mohl způsobit nějakou trapnost.

Zde se gigolové shodují, že ve většině případů k sexu nedojde.

Další početnou skupinou jsou ženy zoufalé, které odhalili manželovu nevěru nebo milenku. Takové ženy často touží po tom, aby to svému muži oplatili. I zde ve většině případů k sexu nedojde. Žena se s gigolem sejde, dají si skleničku a žena touží po tom, se vypovídat.

Hýčkání, které neodmítnete

Pak je tu skupina žen, která nemá partnera a gigola si objedná, protože se chce nechat od muže hýčkat. V tomto případě dochází k sexu poměrně často. Profesionální gigolo však nikdy není tím, kdo by sex inicioval, vždy čeká na zákaznici a postupuje podle jejich přání.

A poslední skupina žen je ta, která si objedná gigola čistě za účelem sexu. Zpravidla se jedná o stálé zákaznice, které pravidelně využívají jeho služeb.

Kolik v Česku stojí placený společník?

Ovšem služby profesionálního gigola nejsou levnou záležitostí, celodenní provoz se pohybuje okolo 4 000 Kč, takové příjemné odpoledne okolo 2 000 Kč, hodina povídání 400 Kč, taxa za 1 hodinu sexu mezi 1 000 – 2 000 Kč a takové milování celou noc i na 4 000 Kč.

5/5 - (1 vote)