V překladu vulgární mluva (vulgární slova) v posteli, která je oblíbeným nástrojem k zpikantnění sexu mnohých náruživců. Byť rajcuje nejednu ženu, která si ráda občas zahraje a nechá se podmanit jako laciná d_vka, často se bojíme (tak, jako u atypických sexuálních poloh), jak na to zareaguje náš sexuální partner.

Nadávky v posteli

A proto s ničím takovým raději ani nevyrukujeme… Ovšem dámy, muže Dirty talk s trochou sténání navrch baví, a dokonce je nabuzuje k tomu, aby si vás pořádně zkrotili!

Jen je třeba volit těch správných slov (žáden pipísek, pindíček, kašpárek, Cipísek) a rozhodně se omezit na případná přídavná jména co do „malosti“ nádobíčka vašeho partnera.

Sprostota při sexu

V průzkumech se ukázalo, že muži rádi divošky, které si umí říci, co chtějí, a které si v posteli dělají, co chtějí, při volbě těch správných slov se z vás tak stanou v posteli zvířata, buďte tedy ty správné mrchy!

Co se tak při sexu „povídá“?

Různé páry k povídání, respektive k šeptání do ouška během sexu přistupují různě. Někdo se jakýchkoliv slov vzdává úplně a sex je buď úplně tichý či občas přerušený různě intenzivním sténáním. Jiné páry se omezují na vyjádření souhlasu a toho, že se jim líbí to, co s nimi dělá druhý partner.

Někdo také při sexu opakuje jméno svého partnera, což zvlášť muži mají rádi, protože jsou si tak jisti, že si žena ve své fantazii nepředstavuje sex s jiným mužem, a celkově to dělá dobře jejich ješitnosti.

Vůbec není na škodu občas při sexu dát najevo slovy, co bychom chtěli, aby partner dělal či jak by to měl dělat. Je jasné, že pokud tomu druhému dáme jasnou instruktáž, co chceme, tak to může i odradit a každopádně ztratit na spontánnosti.

Důležité je umět to správně podat – záleží i na intonaci

Některé páry volí i trochu (některé více) perverze. Co se týče verbální komunikaci při sexu, většinou jde o ostřejší výrazy, které vzbuzují u někoho ještě větší chtíč. Pokud to oběma vyhovuje, proč ne.

Někoho vzrušuje, když dává při sexu slovy najevo svojí dominanci nebo naopak podřízenost, ale to už jsme zase trochu jinde…

Spolupracujeme: