Cameltoe („velbloudí kopyto“) je americký slangový výraz pro označení obrysu velkých stydkých pysků, které jsou u žen (i mužů) na veřejnosti znatelné díky přiléhavého oblečení (například overaly nebo plavky sportovkyň), zaříznutých kalhotek, punčoch nebo kalhot.

Není jenom u žen, ale i pánů…

Stejná situace může nastat i u mužů, kterým může být skrze tenké oblečení vidět například obry varlat. V anglickém slangu je tento stav označován jako moose knuckle (v překladu losí koleno). Pokud se podíváte na obrázek velbloudího kopyta, ihned uvidíte tu podobu.

Obrázky cameltoe (nejenom celebrit) jsou vyhledávané

Kdo ví, proč chlapy vzrušují sudokopytníci, nicméně je vzrušují natolik, že nepotřebují ani vidět nahou vagínu. A zde pak máme ta sexuální nedorozumění a známé „ona mne provokovala“, kdy my ženy provokujeme pouze vzhledem, byť jsme sebekonzervativněji oblečeny. Právě obrázky a fotky „zaříznutí“ jsou hojně vyhledávány nejenom na českém internetu.

U mužů se tomuto divadlu zase říká moose knuckle a jak u tohohle, tak u „velbloudího kopyta“ je naprosto jedno, kdo ono pohlaví špehuje, zda je to hetero/homo/bisexuál, pořád to bude legální úchylka, o které se na veřejnosti nemluví (nekupovali jste si lístek na aquabelly přece kvůli stydkým pyskům).

Jak vzniká cameltoe a jak se mu vyhnout?

Největším nepřítelem bývají oblíbené legíny – jsou těsné a díky tomu mohou obtáhnout a zdůraznit intimní partie. Ovšem, jestli se cameltoe vytvoří, závisí na mnoha různých aspektech – velikosti stydkých pysků, tělesné hmotnosti či tvaru těla.

Pokud se chcete vyhnout faux pas v podobě cameltoe, zaměřte se především na design svého oblečení. Například oblečení mající pevný centrální šev tuto hrozbu výrazně zvyšují. Dále si vyhýbejte kalhotkám s vnitřním švem.

5/5 - (1 vote)