Šeptáte si při sexu do ouška sprosťárny?

krásná žena na pohovce Jste zvyklí při sexu mluvit? Šeptáte něco partnerovi či partnerce do ouška, nebo se zdržujete jakéhokoliv mluveného projevu? Každý to má trochu jinak.

Co se tak při sexu „povídá“?

Různé páry k povídání, respektive k šeptání do ouška během sexu přistupují různě. Někdo se jakýchkoliv slov vzdává úplně a sex je buď úplně tichý či občas přerušený různě intenzivním sténáním. Jiné páry se omezují na vyjádření souhlasu a toho, že se jim líbí to, co s nimi dělá druhý partner.

Někdo také při sexu opakuje jméno svého partnera, což zvlášť muži mají rádi, protože jsou si tak jisti, že si žena ve své fantazii nepředstavuje sex s jiným mužem, a celkově to dělá dobře jejich ješitnosti.

Vůbec není na škodu občas při sexu dát najevo slovy, co bychom chtěli, aby partner dělal či jak by to měl dělat. Je jasné, že pokud tomu druhému dáme jasnou instruktáž, co chceme, tak to může i odradit a každopádně ztratit na spontánnosti.

Důležité je umět to správně podat – záleží i na intonaci

Některé páry volí i trochu (některé více) perverze. Co se týče verbální komunikaci při sexu,většinou jde o ostřejší výrazy, které vzbuzují u někoho ještě větší chtíč. Pokud to oběma vyhovuje, proč ne. Někoho vzrušuje, když dává při sexu slovy najevo svojí dominanci nebo naopak podřízenost, ale to už jsme zase trochu jinde…

Máte rádi šeptání do ouška? Pošeptejte svému partnerovi, co byste chtěli, aby s vámi dělal. Určitě to dá vašemu milování nový rozměr.

Veronika
Veronika
Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *