Tohle je už třetí „kouzelná“ hůlka, kterou mám ve svém vlastnictví. Od doby, kdy jsem si pořídila první (která musela být neustále připojená do sítě a měla jen dva stupně vibrací), se jejich schopnosti posunuly o dost dál (ačkoliv ta původní i po mnoha letech sále funguje).

Celkově mám „kouzelné hůlky“ velmi v oblibě, protože se s nimi dá opravdu kouzlit. Lze jimi dráždit nejen klitoris, ale i bradavky, partnerův žalud, uzdička, popřípadě hráz, ať již jeho, či její, ale hlavně dají se velmi dobře použít jako masážní pomůcka při zatuhlé krční páteři 😉

Od této hračky jsem očekávala především to, že bude vždy po ruce, kdykoliv na rychlé potěšení či na cesty (i do auta).

Velikost vás rozesměje

Hračka je skutečně malinká, jen 10 cm, takže se schová do jakékoliv kabelky. V šuplíku, či pod polštářem pozor, snadno se ztratí. Tělíčko má tvar podobný tužce, s měkkým vypínačem velmi ohebný krčkem, a plastovou hlavou se silikonovým návlekem. Tohle považuju za velmi šikovnou záležitost, kvůli hygieně, omývání a příjemnosti vůči tělu, ale zároveň velmi promarněnou šanci.

Možnost návleku na vibrační hlavě by se dala využít k různým nástavcům a návlekům. Nejen čepičky s výstupky, ale třeba i silikonový jazýček/králíček který by díky tomu pořádně kmital, různé štětinky či lechtátka, ale nic z toho hračka bohužel nenabízí, pouze onu čepičku s výstupky.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Jak se nabíjí?

Nabíjení je poněkud netradiční, ze spodu je měkký oválek, kde musíte nabíječkou prorazit blanku. Tato vychytávka by měla hračce propůjčit punc voděodolnosti, přesto bych však byla opatrná, čím častěji se bude prorážet tím méně voděodolná hračka bude.

Zjistěte kolik stojí hlavice Tiny Wand
ZJISTIT CENU

Hračka vydrží nabitá velmi, velmi dlouho, až překvapivě. Dle výrobce by měla vydržet až 210 minut (při nejslabších vibracích). Zatím musím říct, že vibrace střídám, a ačkoliv jsem nepočítala zapnuté minuty tak tuto dobu rozhodně přesáhl (při cca 5 minutách zhruba 3x týdně už drží nabytá třetí měsíc).

Jsou vibrace dostačující?

Pokud se jedná o vibrace, kouzelná hůlka má 3 stupně. Nejslabší je i nejtišší, a musím říct, že opravdu tichoučký, střední a silné vibrace už jsou slyšet, přičemž silné jsou slyšet silně 😀 Celkově však tichost hračky patří mezi ty tiché, ale zároveň výkonné, protože nejsilnější stupeň vibrací je opravdu rošambo.

Hračka skvěle splňuje to, k čemu je určená

Pro dráždění na klitorisu stačí k orgasmu pár minutek. K hračce či k partnerskému sexu je skvělý pomocník, avšak jen na nejnižší vibrace a ke konci. Jinak to bude hodně rychlé. Dá se použít k malému mučeníčku a vynuceným orgasmům u partnera. A v případě připevnění metličky i během chvilky vyšlehat šlehačka.

Za promarněnou šanci opravdu vidím ty nástavce na hlavici, a proto hračka nenabídne nic navíc.

Takže hračka nezklame, ale ani ničím nepřekvapí.

Klady

Zápory

Velmi intenzivní vibrace Větší výběr „čepiček“ na hlavici
Tichá Snadno se ztratí
Dlouhá výdrž baterky
Voděodolná (té vodotěsnosti nevěřím)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: