Obyčejně, když si vybírám novou hračku, tak chci něco konkrétního. Mám jasno v tom, o jaký typ by se mělo jednat a jaké kritéria by měla splňovat. Tentokrát jsem ale narazila na něco, s čím jsem si nebyla jistá.

Dle popisu by to mělo být něco jako vibrační hlavice, ale podle obrázku to vypadalo spíš jako vibrační vajíčko. Rozhodla jsem se proto tenhle produkt od japonské firmy Iroha prozkoumat.

Třešňové poupě

Poštou mi přišla velice pěkně a vkusně zabalená malá krabička. Hračka samotná byla zjevně inspirovaná třešňovými poupaty, a to nejenom barvou ale i tvarem. Dolní část s motorem je tvořená ABS plastem a vrchní část silikonem.

Hračka je voděodolná

Celá působí na dotyk velice něžně a hebce. Nejedná se ale o měkký produkt. Na boční straně je umíněné zapínací tlačítko a tím stejným se i vypíná. Není možné tady volit žádné úrovně nebo intenzity. Vevnitř je umístěn velice silný motorek napájený jednou AAA baterií. Délka výdrže záleží od typu baterie, ale může to být až 5 hodin.

Rozměry

  • Maximální šířka: 5 cm
  • Minimální šířka: 1 cm
  • Délka: 6 cm
  • Tloušťka: 3 cm

VIDEO z rozbalování v redakci:

V jednoduchosti je krása

Po rozbalení balíčku se mi ihned rozsvítilo. Není to vajíčko! I když mi to pochopitelně nedalo a musela jsem vyzkoušet i tuhle funkci. No, co k tomu dodat? Některé ženy by si ji mohli užít i tímhle způsobem, ale zdá se mi to trochu nepraktické.

Je to jednoduchá hračka. Jak na údržbu a zacházení, tak i na použití. Líbí se mi, že není potřeba přemýšlet, v jakém pořadí musím něco zmáčknout. Voděodolnost také obstála skvěle. Nic nechrastí, všechno funguje jak má.

Po zapnutí jsem téměř tuhle drobnost upustila, protože jsem nečekala tak silné vibrace. Musím ale říct, že to pro mě působí trochu rušivě. Příšerně mě to lechtá na dlani a manželův návrh, že bych měla hračku držet pevněji, zcela nesdílím.

Zjistěte kolik stojí
ZJISTIT CENU

Po přiložení jakéhosi zobáčku na poštěváček začíná pravá zábava! Mne osobně tahle hračka orgasmus nepřinesla, ale moje požadavky jsou v tomhle směru velice specifické. Jedná se i tak o hezkou věcičku na dráždění nebo zajímavou předehru. Záleží od konkrétní ženy, ale myslím, že by si ji nejedna užila.

Vrčící kufr

Když to shrnu, tak i navzdory tomu, že jsem orgasmus nedosáhla, hračka se mi velice líbí. Jedná se o vizuálně krásný kousek, u kterého při zahlídnutí návštěvou bych se nebála zjevného odhalení.
Jediné, co mi překáží, je, že i navzdory tomu, že je produkt prezentovaný jako předurčen na cesty, není možné blokovat zapínaní. S tím souvisí i nedostatek přepravního obalu nebo pytlíčku.

Klady

Zápory

Rozměry Nemožnost zablokovat zapínaní
Jednoduchost ovládaní Chybějící obal
Voděodolnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: