Jedná se o velmi luxusně vypadající pánské honítko. Nádherné barvy, ladné tvary, měkká hebká imitace vaginky. Při rozbalování takové hračky se člověk opravdu nadchne. Při pročtení dovedností této hračky se pak manžel nadchnul ještě více. Senzor pohybu dle intenzity přírazů, a ještě možnost připojit sluchátka páni…

V základu

Jak je již nyní běžné, jedná se o hračku dobíjecí přes USB kabel, vaginka je vyrobena jako realistická napodobenina, tedy velmi porézní materiál, který je potřeba zasypávat pudrem, součástí jsou i sluchátka a přísavka. Na délku má tato hračka 13 cm a průměr má 5 cm. Hračka pak disponuje 7 vibračními mody a schopnosti je měnit v návaznosti na intenzitě přírazů.

Nejvíce nás lákala přísavka

Přísavka byla asi to největší lákadlo, které nás (manžela především) zaujalo. Přicucnutí probíhalo v koupelně, na hladké očištěné obkladačky, aby hračka držela. Nedržela. Instruovala jsem manžela, aby tak nedivočil a zkusil být na hračku trošku něžnější, aby ji přícucka udržela na zdi… neudržela.

Při velmi jemném jednání a opatrném zasouvání se pak již udržela. Ano hračka sice byla nezkušení a jednání jako s pannou si možná zasloužila, ale možná tak na poprvé…po každé to docela omrzí.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Na přícucku jsme vyzkoušeli různé materiály, ale bohužel po chvíli i přes veškerou snahu vždy po chvíli odpadla. Rekord máme (bez zásunu) 15 minut (se zásunem 3 minuty).

Zjistěte kolik stojí Vibrační masturbátor Fox Abby
ZJISTIT CENU

Jak ji Abby čistit

Pak došlo na očištění hračky, zde je potřeba větší opatrnost. Vibrace jsou řešeny malým vibračním vajíčkem na dne umělohmotné vaginky, připojené tenkým drátkem. Takže vypláchnutí nepřichází v úvahu. Celá umělohmotná vaginka se musí opatrně povytáhnout, pak jemně vydloubnout vajíčko, vaginu obrátit naruby a vytáhnout. Následně umýt a opatrně nasoukat spět i s vajíčkem.

A jak je to s vibracemi?

Ty jsou kupodivu k umístění vajíčka docela silné a intenzivní. Čidlo pohybu pak bylo otestováno až při klasické ruční práci. Manžel potvrdil, že dle rychlosti zápěstí se skutečně mění i vibrace, bohužel po pár použití (zřejmě vlivem složitého čištění) se toto odporoučelo a porouchalo.

Takže aktuálně se jedná o velmi realistickou (ano na dotek je vagina velmi realistická) hebkou vibrační umělou vaginku s velmi choulostivou a stydlivou přícuckou ke zdi. Což je obrovská škoda, protože celkově hračka vypadá velmi luxusně a báječně.

Klady

Zápory

Luxusní vzhled Velmi křehká hračka
Senzor pohybu Příliš něžná přícucka
Intenzivní vibrace
Velmi realistická vagina
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: