Abych pravdu řekla, je to nejvíce rozporuplná hračka jakou jsem kdy měla. Má spoustu nezpochybnitelných kladů a věřte mi, že se s ní jde vyhrát do nekonečna, ale nedostatky, kterými také disponuje, mohou tuto zábavu poněkud snižují. Takže jak to z touto kudlankou (jak jsme doma hračku překřtili) vlastně je?

„A co to je tohleto?“
„Nová hračka, umí to prej samo přirážet, rotovat a ještě to má vibrační dráždítko s jazýčkem na klitoris.“
„Fajn, kdybys mi řekla, že je to fazer, uvěřím ti.“
„Ne, to je vrchol lenosti v all-incusive edici.“

Perličkový vibrátor, který přiráží!

Kudlanka (DeLuxe) je neuvěřitelně příjemný a hezký „vibrátor“. Ačkoliv není vyroben ze zdravotního silikonu, který osobně preferuji nejvíce, je materiál velmi příjemný a měkký na dotyk. Nejedná se zde o měkčený páchnoucí a nedej bůh, jak tomu bývalo ještě před pár lety, lepící materiál. Jedná se tedy o směs, která je příjemná a zdravotně nezávadná a připomíná spíše gel.

Obzvlášť vhodné je to u jazýčků kudlanky, které díky vibracím a své měkkosti vyvinou takový pohyb, jako snad ještě nic, co jsem doposud poznala. Navíc v rotační části působí masitým a hutním dojmem.

Materiál je jemně růžový a průhledný. Ani zdaleka to není nevkusné, naopak je to zajímavé a působí to čistým dojmem. Navíc to zaujalo i mého drahého polovičku (jako správného domácího kutila), že vidí všechny vnitřní součástky jak se hejbou. No prostě je vidět „pod kapotu“.

Ano, hračka je samopřirážecí, ale nejedná se o sbíječku, která nahodí nejvyšší obrátky a jede dovnitř a ven. Vzhledem k tomu, že je i rotační, je tento pohyb spojen do jisté eliptické osy, takže ono přirážení je součást otáček.

Za svou osobu musím říct, že tento přístup je mi příjemnější. Nikdy jsem neměla v oblibě muže, co se nastartují a celá soulož se podobá spíše snaze prokopat se do Číny. Naopak, změna a rozdílnost pohybů je to, co dělá styk samotný intenzivnějším.

Navíc vzhledem k velkému počtu programů (přesně 9 pro rotaci/přirážení) s programem prohazování směru otáček a rychlost otáčky (a tím i přírazů) se hračka pocitově promění v macaté svíjející se klubko hadů, která uvnitř rejdí a tlačí a dráždí všechna citlivá místečka.

Klitoris se má na co těšit…

Teď tedy dráždící výstupek na klitoris, po které jsem pojmenovala celou hračku. Jedná se o vibrační vajíčko obalené vrstvou onoho příjemného gelového materiálu, ze kterého je celá hračka. Je tvarován do podoby kudlanky se dvěma „jazýčky“ jeden hutnější a tužší je jakési tykadélko na hlavičce a jeden velmi měkký a pružnější. K dráždění klitorisu jdou použít oba.

Zjistěte aktuální cenu přirážecího DeLuxe vibrátoru
ZJISTIT CENU

Při tom horním byl nástup orgazmu velmi rychlý a intenzivní. U toho měkčího, dolního to bylo mnohem pozvolnější a více jsem si to užila. Pohyb svou rychlostí připomíná křídlo kolibříka a přiznejme si, takové rychlosti a jemnosti nedosáhne nikdy žádný muž. Co bylo ale opravdu rošambo, je moment, kdy jsem si nastavila jazýčky tak, aby ten tužší byl kousíček nad klitorisem a ten jemný mi dráždil klitoris jako by zespoda. Dvojtá stimulace, rovná se jasná jízdenka do nebe.

(A to nemluvím ještě o kombinaci onoho svíjejícího se klubka uvnitř právě s dvojtou stimulací klitorisu. Abych se udělala do tří minut je můj osobní rekord).

Co se mi na něm nelíbilo?

Kámen úrazu této velmi svérázné hračky je však ovládací část s baterkami. Celé ovládání je vyrobeno z toho nejobyčejnějšího nejošklivějšího a snad nejhoršího plastu, jaký mohl být vybrán. Ano barevně velmi pěkně ladí s tělíčkem hračky, ale to je asi tak vše. Už jen při snaze naládovat dovnitř čtyři tužkové baterie a následně to zavřít, mělo za následek, že mě jakékoliv erotické touhy přešly.

Kvůli hloubce se baterky špatně zandavají (o vyndavání a těžkopádném vyndavání ani nemluvě) Víčko šlo následně velice špatně zavřít a měla jsem, vzhledem k materiálu, opravdu veliký strach, aby neprasklo. Není zde ani žádná gumová páska ani jiný druh těsnění, takže při omývání je třeba dávat opravdu veliký pozor.

A pak to ovládání… Systém překlikávání vibrací není špatný, ale malinkatá tlačítka na rovném vystouplém placatém cosi co má černým podkladem imitovat display je naprosto nešťastný. Větší prostorově výraznější tlačítka na zakřiveném podkladu by byla rozhodně pohodlnější pro ovládání, obzvlášť, pokud jej musí žena během vlastního uspokojování ovládat sama.

Moje hodnocení:

Tahle hračka by si to rozhodně zasloužila. Kvalitnější materiál pro ovládání a větší tlačítka!!! Pokud bych měla hračku ohodnotit nějakým číselným způsobem tak je to 7/10. Pokud hračku ovládá partner tak 7,5/10. 😉 V každém případě musím říct, že mě tahle hračka nejen mile překvapila, ale i nadchla. Jen to proklaté ovládání!

P.S.: Tip na použití? Zkuste s prokrvujícím, či hřejivým lubrikačním gelem dovnitř a s chladivým (či kostkou ledu při hrátkách) na klitoris. To je teprv bomba!

Klady

Zápory

Příjemný bezzávadný gel Horší ovládání
Rekordman na orgasmy Nevzhledný plast u ovládání
Rotuje i přiráží
Stimulace klitorisu a klínu = 2v1
Průhledný materiál (výhoda i nevýhoda)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: