Dlouhé zimní večery, venku šero, brzy tma, splín se vkrádá na mysl.. – To je chvíle, kdy se můžeš buď schoulit pod deku a bědovat, nebo si ho raději pořádně vyhonit. A protože mně bědovat nebaví, sahám po svém lascivním kufříku a tahám ven svůj nový masturbátor Open Mouth, který potěší každého, kdo chce mít zážitek “all in one”. Ať už jsi sólista, nebo týmový hráč.

„Co mě potěšilo“

Hned na první pohled mne zaujal uzavíratelný obal masturbátoru, což umožňuje mít ho s sebou na cestách. Tělo má decentní, vlnitý tvar, tudíž se dobře drží v ruce při honění. Po sundání šroubovacího víka na vás vykoukne měkká růžová tlamka, která vypadá, že by něco ráda požužlala. Tvar úst je genderově neutrální, proto vhodný pro každého.

Já bych si například masturbátor ve tvaru vagíny nepořídil, třebaže by vypadala sebehladověji. Dírka na zadní straně tubusu slouží pro vnikání / unikání vzduchu, dá se však jejím zakrytím vytvořit pocit sání úst (díky vzniklému podtlaku) a zvýšit tak autentičnost zážitku.

„Ihned připraven jít do akce“

Pokud k objednávce zapomeneš přihodit lubrikant a s hrůzou zjišťuješ, že ti došly i domácí zásoby, pak nezoufej. Součástí balení je malý gel, a tak nemusíš celý nadržený zoufale hledat nejbližší lékárnu.

Dále je v balení (malý) dezinfekční mycí gel, pudr a erekční kroužky (tři velikosti). Pokud tě zajímá ,,K čemu pudr?”, tak je dobré jím po vyčištění poprášit gumové části hračky, pro zachování příjemných vlastností materiálu.

„Kompatibilní pro každou velikost“

Celá hračka v pouzdře měří cca 19 cm a okolo toho se hemží diskuze, že lépe obdaření mají smůlu. Není to pravda. Jednak i kdyby se ti do masturbátoru vešla jenom půlka údu, tak se bohatě uděláš. A kdyby přeci snad někdo dál namítal, gumová část se dá pohodlně z pouzdra vyndat a takto už se přizpůsobí každé velikosti.

„To, co ti nechutná, si Open Mouth vychutná“

Dovedu si dost dobře představit i situaci, kdy je chlap natěšený na pořádnou kuřbu a protistrana zrovna není dobře naladěna. Když se budeš jó snažit, vydupeš si tak maximálně trapnou vanilku a to jen aby se neřeklo. To se prostě stává.

Kolik stojí Masturbátor Open Mouth
ZJISTIT CENU

V takový moment bych se vůbec nežinýroval sáhnout po konkurenci, která s přehledem zastoupí každou díru v okruhu sto kilometrů. Možná, že když to drze rozjedeš před tou netykavkou, tvůj naprostý výraz blaženosti pomůže prolomit ledy.

Konstrukce / materiál / údržba

TPR – termoplastická guma je velmi příjemný materiál, připomínající lidskou pokožku. Navíc je oproti silikonu recyklovatelný, což velmi ocení každý, kdo hledí na životní prostředí. Stejně ale, jako zmíněný silikon, nemá materiál TPR rád jiné než vodní lubrikanty, tak pozor na to.

Gumová část hezky sedí v plastovém, uzavíratelném tubusu, ze kterého jí během honění není třeba vyndávat. Díky Tomu celá hračka působí decentně a tak nějak seriózně. Údržba je velmi snadná. Po použití jednoduše vytáhnete růžovou gumovou část z tubusu a umyjete pod tekoucí vodou.

Doporučuji použít dezinfekční mýdlo (kvůli plísním), ale postačí i obyčejné mýdlo. Starosti mi možná dělá jen vysychání vnitřku hračky. Nechávám delší dobu schnout a i tak se mi vnitřek zdá pořád vlhký.

„Praxe z akce“

Vůbec nic si z toho nedělej, pokud první použití masturbátoru bude trvat velmi krátce. Nejspíš jsi totiž dosud nic lepšího nezažil. Vnitřek pusy je plný malých vzrušivých vroubků a tak budeš mít pocit, že ti po uzdě jezdí sto jazyků při cestě tam i zpět.

Já se rád zaškrtím kroužkem na kořeni, ale není to nutné. Je to super zážitek, který si můžu dopřát kdykoli mě napadne. Používám masturbátor klidně vícekrát denně, sám i s partnery a zatím mě neomrzel. A i kdyby, byl to dobře utracený peníz.

Když to vezmu kolem a kolem, vzhledem ke zpracování, materiálu a cenové dostupnosti hodnotím Open Mouth více než kladně.

Klady

Zápory

Dobrý poměr cena / výkon Hůře schne uvnitř
Součásti balení - gel, mýdlo, pudr Více velikostí výrobku by dodalo spokojenosti všem
Příjemný a kvalitní materiál
Odolný
Snadná údržba
Uzavíratelný / cestovní
Vzrušivé výstupky plně splňují účel
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: