Kuličky pro zdraví i vaši rozkoš, aneb když se prevence spojí s potěšením. Přesně o tom Ben Wa Balls. Podobnými erotickými hračkami (okrajově i zdravotními pomůckami) jsou venušiny kuličky. Těch jsme pár testovali (Teneo Duo, Smartballs, Desi Pinka New Smartballs), teď k nim přidáme ještě jednu recenzi – unikátní.

Ben Wa kuličky, které jsou jen z čistého skla?

Skleněné kuličky od firmy ICICLES (v překladu to znamená rampouch, kdyby to někoho zajímalo =D). ICICLES je jednou ze značek, které patří pod erotický koncern PIPEDREAM (podobně jako CERAMIX, ANAL FANTASY, FETISH, WANACHI, LE REVE a další). Od stejné značky už jsme jednu skleněnou hračku recenzovali – vibrační kolíček. Dámy, pohodlně se usaďte, skleněné ben wa balls jsou tu jenom pro vás… teda, jejich recenze =).

O původu Ben Wa Balls (jindy nazývaných jako Burmese bells, Benoît balls, Orgasm, Venus nebo Geisha balls) se toho moc neví (pouze, že se do celého světa rozšířily z Asie). Každopádně už v dávné minulosti se používaly jako pomůcka, která měla výrazný vliv na sexuální prožitky.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Hlavně posilovala svaly pánevního dna – díky nim mohly ženy při sexu stahovat vagínu „pouhou myšlenkou“ a sobě i partnerovi dopřát více rozkoše. Ben Wa kuličky se používají v Taoistických sexuálních cvičení a Tantře (například pro mohendžodáro). V naší době se jejich užití výrazně rozšířilo při trénování tzv. Kegelových cviků.

Zjistěte kolik stojí skleněné Ben Wa kuličky
ZJISTIT CENU

ICICLES ben wa balls jsou vyrobeny z ručně foukaného borosilikátového skla. Ruční výroba je pro mě obrovské plus, protože se cítím výjimečně a nemám pocit, že jsem odbývána neosobní pásovou výrobou. Také mám ráda sklo jako materiál. Sklo – podobně jako keramika – je naprosto hypoalergenní (takže se nemusíte bát žádné alergické reakce) a neporézní.

Pro recenzi jsem měla k dispozici skleněné kuličky velikosti S – obě kuličky mají v průměru 25 milimetrů, ale váhově se malinko liší. Rozdíl jsou pouhé 3 gramy, a pokud to nebudete vážit na digitálních kuchyňských vahách jako já, nepoznáte to. Navíc, musíme vzít v úvahu, že se jedná o ruční práci, takže drobné rozdílnosti jsou vítané =D

Zavádění kuliček je poměrně snadné. Ovšem měli byste si dát pozor, jak hluboko kuličky zavedete. Mohlo by se vám stát, že si tu první dáte příliš hluboko a pak budete mít problém ji dostat ven (mě ji pomáhal lovit přítel, protože samotná bych to nezvládla).

Pár čísel:

  • Jedna kulička – 2,5 cm; 15 g,
  • Druhá kulička – 2,5 cm; 18 g

Když už jsem měla kuličky v sobě, cítila jsem mírné vibrace. Nebylo to sice nic, co by mě hned rozvášnilo, ale musím přiznat, že v klidu mě to taky nenechávalo. Kuličky o sebe necinkají, nemají v sobě žádné těžítko, které by je ve vás rozvibrovalo. Vibrace, které jsem cítila já, byly způsobené gravitací – kuličky se velmi pomaloučku posouvaly dolů a tento pohyb „rozpohybovával“ mé poševní svaly. Ovšem tyhle pocity jsou dost individuální, některou to přivede do sedmého nebe, jinou to nechá chladnou.

Cvičení s kuličkami je vhodné provádět ve stoje, kdy si lehce zasunuté kuličky do klína a snažíte se stahy svalů je udržet v sobě. Čím jsou těžší, tím je trénink náročnější a samozřejmě i účinnější. Vzhledem k tomu, že nemám moc posílené svaly pánevního dna, jedna kulička mi klouzala ven. Takže pokud budete mít podobný problém, radím posilovat, posilovat a zase posilovat. Na výběr máte kegelovy cviky, Ben Wa Balls nebo venušiny kuličky (ty vám určitě přinesou větší potěšení).

Ke kuličkám dostanete i pytlíček, kde je můžete snadno a bezpečně uchovávat. Pytlíček je v půlce prošitý, aby o sebe kuličky neťukaly a nemohly se o sebe poškodit. Na tomhle detailu je vidět, že nad tím výrobci přemýšleli a nedali tam jenom „obyčejný“ pytlík.

Čištění skleněných kuliček je velice snadné. Tady oceníte sklo jako materiál. K čištění vám bude stačit jenom teplá voda, mýdlo a doporučila bych i dezinfekci na erotické pomůcky.

Skleněné kuličky oceníte i v případě, že budete mít chuť na erotické hrátky. Můžete je nahřát v horké vodě nebo naopak ochladit v ledové a hraní může začít.

Skleněné kuličky ICICLES jsou bezvadné na posilování svalů pánevního dna. Při pravidelném užívání budete mít kontrolu nad svými poševními svaly, docílíte častějších a silnějších orgasmů a také je to prevence před inkontinencí. A když k tomu přidáte ještě potěšení při jejich užívání, myslím, že by neměly chybět u žádné ženy.

Klady

Zápory

Snadná údržba Nenalezla jsem
Jednoduché zavádění
Možnost ohřívání nebo chlazení
Užitečná taštička
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Dobrý den

zajímalo by mně, zda je použití bezpečné, když nejsou kuličky spojeny – nemůže mi tam někde zůstat 🙂 a jak jestli ji tedy dokážu vyndat – asi se ptám blbě, ale nikdy jsem si tam kuličku nestrkala…

Hezký den,

blbě se rozhodně neptáte – i mně se při prvním zkoušení podařilo si jednu kuličku zasunout příliš daleko, takže mi ji pomáhal vytáhnout přítel 🙂 A šlo to poměrně dobře.

Ale samostatných kuliček se bát opravdu nemusíte – nikdy je nestrčíte tak hluboko, aby škodily. A kdyby se vám podařilo je zasunout hlouběji, může vám pomoci přítel nebo to nechte na gravitaci, taky si s tím taky poradí 😉

Každopádně abych vám odpověděla na dotaz, používání jednotlivých kuliček je naprosto bezpečné.

Hezký den,

Z našich testovaných kuliček venušiných bych vám doporučil tyto: Smarballs novou řadu – lepší tvar, upravená velikost a jednoduší aplikace. A stále z čistého lékařského silikonu.

Případně pro mohendžodáro by byly vhodnější Ben Wa kuličky – ty nemají v sobě vibrace a slouží primárně k posílení pánevního dna – právě v recenzi na ně se ptáte na vhodné pomůcky pro cvičení tantry.

cvičím mohendžodáro a hledám ven…. kuličky

Spolupracujeme: