Na začátku své recenze se vám musím přiznat k jedné věci – nerada píšu recenze na kosmetické produkty. Ne, že by na kosmetice bylo něco špatného, ale já prostě nevím, jak takovéhle recenze pojmout. Každopádně teď se budu opravdu snažit, protože tento Intimní regenerační balzám pro ženy jsem si sama vyžádala.

Se značkou Goliate nemám žádné zkušenosti, ale u balzámu (a celkově u celé teto značky) se mi líbilo jejich čisté, přírodní složení. Intimní regenerační balzám zklidňuje svědění, podráždění a nepříjemné pocity nepohodlí… což jsou přesně ty pocity, které prožívám po každém holení intimních partií.

A to je přesně ten důvod, proč jsem si ho vybrala do své kosmetické sbírky.

Jak to vlastně vypadá

Intimní regenerační balzám vám přijde ve skleněné lahvičce s bílým plastovým víčkem – je to taková klasika. 

Celé balení má objem 15 ml, což sice není moc a i na první pohled to vypadá malé (za tu cenu), ale po otevření pochopíte, že to vůbec malé není.

A jdeme testovat!

Samotný balzám je tuhý a když do něj sáhnete, začne se vlivem tělesného tepla pod prsty pomalu rozpouštět. Na prstech vám pak zůstane malé množství, které nanesete na vámi zvolené místo… v mém případně na podrážděnou vulvu.

Je pravda, že témeř okamžitě jsem cítila úlevu – suchá místa se krásně promazala.

Jedinou nevýhodu tento balzám má.

Musíte dlouho kroužit prstem, než se vám balzám rozehřeje a stejně si naberete jenom malé množství. Což by na rty nebo suché lokty asi stačilo, ale pokud jste stejně jako já podráždění po holení, musíte si nabrat vícekrát (konkrétně já si nabírám 4 – 5x).

VIDEO z rozbalování:

A když jsem se už zmínila o rtech nebo suchých loktech, tento Intimní regenerační balzám můžete použít na celé tělo. Respektive na všechny vnější části, protože balzám se nehodí na vnitřní užití.

Zjistěte kolik stojí Goliate intimní balzám Vulva Care Bio
ZJISTIT CENU

Balzám se mi osvědčil také na malé škrábance, ranky se pak krásně hojí. Každopádně já ho každý večer používám pro péči o svoji vulvu . Beru to jako prevenci před nepříjemným podrážděním (však znáte ten pocit, když chloupky dorůstají, ale ještě to není na oholení). 

A musím říci, že od doby, kdy o sebe takto pečuji, mám v kalhotkách hned příjemnější pocit. Ne, teď vážně, balzám opravdu splňuje vše, co slibuje.

Goliate zklidňuje a regeneruje podrážděnou a suchou vulvu, řitní otvor i oblast hráze, zjemňuje, hydratuje a vyživuje intimní oblasti, rychle pomáhá při akutních potížích a skvěle funguje jako prevence.

A jako bonus je 100 % složek přírodního původu. 

Co říci závěrem?

Já vlastně tomuto balzámu nemám co vytknout. Je opravdu boží. A až mi dojde (což chvíli potrvá, protože je snad nekonečný), rozhodně si koupím další. A myslím, že podobný pomocník se hodí do každé domácnosti.

A poslední tip…

Tento intimní balzám je vhodný i pro muže, takže pánové, pokud vás trápí podrážděná pokožka (i předkožka), sáhnete po něm. Nejenom vaše intimní partie a tvář vám poděkují.

Klady

Zápory

Přírodní složení s ekologického zemědělství Žádné
Praktické balení
Funguje
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: