Z téhle hračky jsem nesmírně rozpačitá. Musím říct, že v první řadě jsem od hračky čekala naprosto něco jiného.

Sama hračka od značky Close2You je velmi kvalitně provedená, je z chirurgického silikonu, který je k tělu nejšetrnější a nejlépe se čistí. Jedná se o oboustranné dildo, z jedné strany mohutné a velké, z druhé strany podlouhlé a úzké, jaká si nožička. Nožička hračky je ohýbatelná do mnoha úhlů a tak ji lze všemožně tvarovat navíc je ke konci mírně zahnutá a tak s ní lze dráždit bod G. Výstupky a drážky by měli slibovat dráždění při zavádění.

Jak jsme rozbalovali dvojité dildo – video

Mohutná část je ideální pokud žena touží po něčem větším, co ji vyplní, nožička kromě toho že s ní lze dráždit bod G je tvarem takřka ideální pro anální zavádění.

Musím však podotknout, že hračka je mnohem menší než se tváří, a tak nelze zavádět oba konce najednou i přes to, že jste úzká a a hračka je ohebná. Tato věc je pro mě prvním zklamáním. Pro oboustranné zavádění by bylo potřeba aby nožička byla poněkud delší alespoň o pár centimetrů.

Pár čísel a dat o dildu:

 • materiál: hypoalergenní matný silikon,
 • celková délka: 19 cm,
 • průměr: 1,5 – 5,1 cm.

Musím upozornit i na dráždící výstupky, jaké si drážky. Pokud tento způsob stimulace nevyhledáváte a není to přímo to po čem toužíte, není to vskutku ideální. Drážky spíše drhnou a jako by dřou a to i po použití opravdu velkého množství lubrikačního gelu. Navíc se následně hůře čistí a zůstávají v nich nečistoty, pro jejichž odstranění je potřeba použít kartáček a u toho mám obavy z poškození materiálu.

Hračka navádí k použití jako připínací penis, což se tváří jako skvělý nápad. Širokou část jsem si zavedla já a úzkou jsem se chystala znásilnit zadeček svého partnera. Opět musím však podotknout že ačkoliv má můj manžel droboučký zadeček, úzká část – nožička je prostě příliš krátká a po vstupu do partnera dráždí pouze krajíčkem.

Při zavedení velké části do svatyňky se už manžel bohužel nevešel do zadečku, a při zavedení úzkého konce do zadečku naopak velká část hračky překážela natolik, až to zabolelo.

Musím přiznat, že od té doby upadla hračka v naprostou nemilost. Je to zklamání, protože nápad dané hračky je úžasný, ale nedotažený. Vroubky se celkově špatně čistí proto dávám přednost spíše tvarování a nerovnostem, které se čistí dobře a mnohem lépe dráždí zadeček (ale věřím, že jsou lidé, kteří tuto stimulaci preferují). Ohebnost a tvarování hračky je naprosto fantastický nápad, ale bylo by potřeba aby délka hračky odpovídala možnostem použití.

V tomto případě osobně doporučuji: pokud to není vyloženě hračka kterou hledáte, po které cíleně toužíte, zkuste jiné například oboustranná dilda popřípadě úžasný FF Balls Duo. Protože pokud jen chcete zkusit novou hračku, ale nejste si jisti, mohli byste být zklamáni.

Klady

 •  

  Pružný silikon

 •  

  Drží v ohnutém stavu

 •  

  Výrazné drážky

Zápory

 •  

  Nevhodný poměr velikostí

 •  

  Moc krátký pro dvojí zavedení

 •  

  Náročné čištění drážek

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU