Význam termínu Bimbo je možné vnímat několik několika způsoby.

V minulosti tento pojem označoval hloupé a hrubé muže, poprvé se začal používat v USA okolo roku 1919. Naopak dnes se význam vztahuje spíše k ženám.

Bimbo je považováno za slangový termín pro atraktivní ženy (převážně blondýnky) s velkými ňadry (mohou být u umělé), výrazným make-upem a sporadickým oblečením. Zjednodušeně se Bimbo používá jako stereotyp pro „hloupé blondýnky“.

Ženy označovány tímto pojmem se všeobecně snaží být co nejvíce sexy a zároveň tak poutat pozornost mužů.

V současné době existuje více druhů; např.

  1. Barbie Bimbo,
  2. Latex Bimbo,
  3. Gothic Bimbo
  4. či Sissy Bimbo.

Samotný proces, který musí zájemkyně o roli Bimbo projít, se nazývá bimboizace. S procesem nesouvisí jen samotný výrazně upravený vzhled a tělesné úpravy, ale také samotné chování, jednání a myšlení.

Bimbo si uvědomuje svoji roli a dokáže reagovat na nároky společnosti, často zaujímá submisivní roli a je tak pro muže jakousi krásnou, bezbrannou a naivní hračkou a jejich pornografickou fantazií.

Je to jakási panenka, která splňuje ideálu mužů a ženské kráse. Bimbo nemusí být nijak chytrá, ale musí se umět dobře chovat. Ve svém chování je pasivní a zároveň si uvědomuje, že muže zajímá zejména její tělo, než její názory.

Děkujeme za váš hlas!