Autofelace je druh masturbace. Jedná se druh sexuální praktiky, při které si muž vlastními ústy dráždí svůj penis. Většina mužů však nemá natolik ohebnou páteř nebo penis tak dlouhý, aby na něj svými ústy dosáhli a mohli tak autofelaci provozovat, tohle ale není ostuda – nejsme přece psi.

Ovšem i ženy mohou samy svými ústy dráždit svoji pochvu, tato praktika se nazývá autocunnilingus.

Pro autofelaci se také označení jako cucat vlastního ptáka, samokuřba, solosuck nebo selflick.

K provozování autofelace je potřeba dostatečně dlouhý penis a ohebná páteř. Pružnost celého těla je možné natrénovat např. při gymnastice nebo józe. Celkovou vzdálenost přirození od hlavy lze také snížit vhodně zvolenou polohou (např. pokud penis visí dolů směrem k hlavě).

Penis se do úst obyčejně stejně nezasouvá celý, drážděn je pouze žalud a někdy sotva špičkou jazyka. Autofelace je možné dosáhnout pravidelným tréninkem. Další možností, jak dosáhnout sebeukájení penisu je zvolit si pozici, při které zasunutí penisu do úst napomáhá gravitace.

Žena nepolyká, tak musím sám

Autofelace je možné dosáhnout pravidelným tréninkem, nejlíp to jde ohebným jogínům, ale ani ti by to nezkoušeli po obědě.

Jedinou možností, jak dosáhnout sebeukájení penisu i u „pozemských“ mužů, pak je zvolit si pozici, při které zasunutí penisu do úst napomáhá gravitace.

Autofelace a video

Koumaví chlapi si chválí polohu vleže a „nohy co nejdál za hlavu a zapřít je o zeď“, jako je známá cvičební poloha z dob tělocviku na ZŠ, a dokonce není ani nutné disponovat koňským penisem. Máte-li však rádi pivo, na svou šťávičku zapomeňte, dokud neshodíte pivní pupek.

Mnohé české zdroje odkazují na autofelace video pornografické snímky, které mnozí muži považují za podvrh… Protože dané prohnutí (tolik potřebné k vlastnímu kouření) nezvládnou.

Kolik mužů je toho vlastně schopno?

Kinseyovy zprávy uvádějí, že v USA je schopno vykonávat tuto praktiku pouze asi 1 % mužů, většinou však dosáhnou jen na špičku žaludu. Kompletně vykouřit vlastní penis dokáží pouze 2-3 muži z 1000.

Mezi lidmi je rozšířena dokonce fáma, že zpěvák Marylin Manson si nechal vyoperovat jeden pár žeber, aby mohl praktikovat autofelaci.

Ovšem on sám tuto skutečnost vyvrací ve své knize Dlouhá trnitá cesta z pekla.

Spolupracujeme: