Netradiční sexuální praktika, kdy předvádíte imaginární sex s druhou osobou.

V podstatě se jedná o činnost jedince, během které prostřednictvím pantomimických pohybů znázorňuje sexuální aktivity s imaginárním partnerem. Ovšem aktéři air sexu jsou během svého imaginárního sexu oblečeni.

Vzdušný sex jako součást show

Mnohé tyto performance jsou využívány v erotických show. Aktéři air sexu vystupují často před početným obecenstvem a ti nejlepší z nejlepší mezi sebou dokonce soutěží na mistrovství světa v air sexu.

Tato bizarní zábava vznikla v roce 2006 v japonském Tokiu a jejím zakladatel je J-Taro Sugisaku. Popudem pravděpodobně byla banda unuděných a nezadaných Japonců, kteří neměli lepší zábavu než, že se navzájem bavili předváděním imaginárního sexu.

Existuje i oficiální soutěž

Už o tři roky později, tedy v roce 2009 proběhla v americkém Austinu první soutěž v aktivitě. Nedlouho na to proběhlo také první světové finále v šampionátu v imaginárním sexu. Pořadatelé soutěže v air sexu se nechali inspirovat soutěží v hraní na imaginární kytaru.

Pravidla air sexu jsou naprosto jednoduchá. Úkolem aktéra je předvést divákům a porotě co nejvíce věrohodné erotické číslo, ve kterém je partner nebo partnerka čistě imaginární. Je zakázáno svlékat se zcela do naha a aktér by rovněž neměl reálně vyvrcholit.

Tato netradiční zábava není pro každého. Na své si přijdou jedinci s velkou kuráží a sklonem k exhibicionismu.

Spolupracujeme: