Hledáte partnera pro život nebo jen nezávazný flirt? Postrádáte společnost na cestování, dopisování, společného koníčka? Žijete v partnerském vztahu a chtěli byste vyzkoušet, jaké to je vyměnit si partnera? Nevíte, kde hledat nové lidi k navazování kontaktů? Pak jste možná již uvažovali o využití internetové seznamky. Jednou z internetových seznamek je Tvojerande.cz

Tvojerande.cz je česká seznamka

Internetová seznamka je poskytována českým provozovatelem a je určena pro česky mluvící uživatele. Vkládání cizojazyčných inzerátů je v obecných podmínkách zapovězeno.

Registrovat se tedy může i cizinec, ale pouze za předpokladu, že je schopen komunikovat v českém jazyce. Spodní hranice pro registraci je stanovena na šestnáct let. Seznamka obsahuje údajně více než sto tisíc aktivních profilů.

Je určena pro seznámení všeho druhu

Seznamka má poměrně široký záběr. Neslouží pouze k hledání životního partnera. Můžete se zde seznámit i za účelem dopisování, cestování, nezávazného flirtu, nebo dokonce výměny partnerů. Seznamka je otevřena pro homosexuálně i heterosexuálně orientované jedince.

Pokud však hledáte partnera za účelem sexu, má inzerce jistá omezení. Nesmí být nabízen sex za úplatu, rovněž jsou zakázány erotické fotky. Uživatelé se rovněž musejí zdržet vulgárních projevů, netolerance všeho druhu a ani zasílání reklamních sdělení není tolerováno.

Sází na propracované vyhledávání

Vědeckou metodu seznámení založenou na vyhodnocování podrobných dotazníků zde nenaleznete. Seznámení na Tvojerande.cz je založeno na propracovaném systému vyhledávání podle rozličných kritérií. Již v základní nabídce si můžete vybrat seznámení podle regionu anebo podle účelu. Dalším způsobem vyhledávání je využívání filtrů podle zadaných parametrů.

Uživatel si tak může vyfiltrovat jiného uživatele podle nepřeberné míry preferovaných charakteristik.

Pokud uživatele zaujme jiný uživatel, může tohoto uživatele kladně ohodnotit. Pokud budou sympatie vzájemné, dochází k navázání kontaktu, které může vyplynout třeba v pozvání na rande. Registrovaný uživatel si kromě prohlížení profilů může zobrazit i fotografie a vybírat podle nich. Fotografie musí obsahovat reálné fotky uživatelů, kterým je vidět do tváře. Zakázány jsou fotky přírody, domácích mazlíčků fotky stažená z fotobank.

Registrace je zcela zdarma

Proces registrace je poměrně jednoduchý, formulář se dá považovat za celkem uživatelsky přívětivý. Uživatel musí vyplnit pár povinných údajů a připojit svůj aktivní e-mail. Uživatel zároveň dostává značný prostor pro vyplnění požadavků na hledaného partnera i na připojení podrobných informací o sobě. Výhodou seznamky Tvojerande.cz je skutečnost, že většina funkcí se dá využívat zdarma, a není tedy nutné kupovat si VIP členství.

Nabízí i placenou verzi členství

Pokud má uživatel zájem, může si zakoupit i placenou verzi členství. Hlavní výhodou placeného VIP účtu je posouvání profilu na přední místa.

Dle zkušeností uživatelů se však pro tyto účely platit VIP členství nevyplatí, protože na přední místa se uživatel může posouvat i dostatečnou aktivitou.

Nicméně ceny za VIP členství jsou poměrně lidové. Pokud tedy někdo o VIP členství uvažuje, výše poplatku pro většinu uživatelů nebude znamenat překážku. VIP členství lze uzavřít na měsíc, čtvrt roku nebo dvě sta dní, aktuální ceny jsou uvedeny na stránkách seznamky. Platit lze platební kartou, sms zprávou, převodem z účtu, nebo dokonce složenkou, což je vhodná možnost pro uživatele, kteří se bojí nekontrolovaného strhávání plateb z karty.

V případě rušení profilu nebo odstoupení od smlouvy je potřeba učinit tak písemně, zaslaný e-mail se považuje za písemné vyjádření. Podrobnosti jsou upraveny obchodními podmínkami, které by si každý uživatel měl přečíst pečlivě dříve, než se rozhodne začít služby využívat.

Zjistěte více detailů o Tvojerande.cz
ZJISTIT CENU

Garanci seznámení neposkytuje

Garance seznámení není poskytnuta ani v placené verzi. Uživatel tak nemá žádný kontakt, že uhrazení poplatku za VIP členství povede k vyšší úspěšnosti. Portál si zakládá na velkém počtu aktivních profilů a pokročilém systému filtrování při vyhledávání, seznamovací aktivita je však ponechána čistě na uživatelích. Většina služeb je však zdarma nebo za mírný dobrovolný poplatek. Uživatel tedy riskuje ztrátu času a iluzí, ne však financí.

Bezpečnost uživatelů je spíše podprůměrná

Při registraci stačí uvést e-mail, takže registrovat se může prakticky kdokoliv. Manuální schvalování profilů se neprovádí. Dochází ke kontrole schvalování fotografií a falešné, neaktivní či jinak podezřelé profily by měli být odstraňovány.

Skutečnost je však dle zkušeností uživatelů zcela jiná.

Počet aktivních profilů přesahujících sto tisíc je považován za velmi nadnesený. Uživatelé si stěžují na velké množství falešných, neaktivních nebo divných profilů, často patřících údajným uživatelům z Ruska nebo USA. Byly zaznamenány pokusy těchto cizích profilů lákat z uživatelů seznamky peníze pod různými záminkami.

Naštěstí zde existuje možnost nežádoucí profily zablokovat. Ani fotografie uživatelů nejsou zcela v bezpečí, protože si je může zobrazit kdokoliv registrovaný, není zde nabídnuta možnost fotky rozostřit nebo zpřístupnit jen některým uživatelům. Fotografie z profilů jsou vyvěšené na úvodní stránce, která je určena i neregistrovaným uživatelům. Soukromí uživatelů je tak do značné míry narušeno.

Komunikace probíhá více způsoby

V případě potřeby obrátit se na zákaznickou podporu je preferovanou cestou e-mail. Využít lze i kontaktní formulář. Pro případné reklamace je dohledatelný i telefonický kontakt, jeho využití pro běžnou komunikaci se však spíše nepředpokládá. V případě potřeby zaslat dopis klasickým způsobem poštou je uvedeno i sídlo provozovatele. Pro fanoušky mobilních aplikací je k dispozici aplikace pro Android.

Hodnocení: Tvojerande.cz je seznamka bez nápadu

Tento seznamovací portál je pojat jako jedna z mnoha seznamek, bez jakéhokoliv nápadu nebo snahy se odlišit. Ani grafické provedení nijak neohromí, působí spíše retro ala devadesátky. Hodnocení designu stránek je však zcela subjektivní a o kvalitě seznamky nevypovídá téměř nic.

Z hlediska funkčnosti se seznamka prezentuje jako plná aktivních profilů, dle zkušeností uživatelů je však realita jiná. Většina profilů nereaguje, působí divně nebo falešně.

Počet skutečně aktivních profilů uživatelů toužících po seznámení se jeví výrazně nižší.

Bezpečnost uživatelů je poměrně podceněna, ale to je slabinou mnoha internetových seznamek. Seznamka obsahuje několik kategorií účelu seznámení a lze ji využívat zdarma. To je asi její jediná větší přednost. Tato seznamka nedává jediný důvod někomu ji doporučit. Na druhou stanu, pokud někdo trvá na tom, že Tvojerande.cz vyzkouší, není pádný důvod mu toto rozhodnutí rozmlouvat.

Klady

Zápory

Česká seznamka Nízká bezpečnost uživatelů
Možnost registrace již od 16 let Velké množství falešných a jinak divných profilů
Využívání zdarma, bez nutnosti dokoupit VIP členství Často nulová reakce na pokus o kontakt jiného uživatele
Velké množství aktivních profilů
Výběr z několika komunikačních kanálů zákaznické podpory
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Dobrý den, potřebuju se spojit s někým, kdo hlídá falešné účty na této seznamce. Někdo totiž na mě založil falešný profil a rozesílá vzkazy s mým telefonním číslem!!! Celkem mě to obtěžuje. Děkuji

Hezký den, je nám líto, ale daná seznamka je v našem seznamu díky testování člena redakce – ohledně řešení potíží z této seznamky se musíte ozvat někomu konkrétnímu z jejich webu – typicky ze sekce Podpora či Kontakt. Snad se to brzy vyřeší, ale takto to vypadá, jako kdyby vám ten fake inzerát vytvořil naschvál – někdo od vás?

Spolupracujeme: