Najít v dnešní uspěchané době nové přátele, nebo dokonce partnera pro život je pro spoustu lidí obtížné. V zaměstnání se nikdo nový neobjevil již celou věčnost, koníčky sdílíme se stále stejnými lidmi. Pokud řešíte problém, kde potkat nové lidi, a nejste zrovna příznivcem nočního života po barech, zřejmě jste již uvažovali o internetové seznamce. Jednou z nejznámějších českých seznamek je Rande.cz

Rande.cz je česká seznamka s dlouhou tradicí

Seznamka Rande.cz působí na internetu již přibližně dvě desetiletí. Za tu dobu se na ní vystřídalo mnoho spokojených i méně spokojených uživatelů. Rande.cz je ryze česká seznamka určená pro české prostředí a česky komunikující uživatele.

Rande.cz je univerzálně využitelná

Internetová seznamka Rande.cz je charakteristická svou univerzálností. Nemusíte zde hledat partnera pouze na klasické milostné rande. Erotické seznamování je jen jednou z kategorií. Seznamka slouží i pro hledání nových přátel, lidí sdílejících stejného koníčka, party pro výlety do přírody, tanečního partnera, můžete zde hledat třeba i kamaráda na ryby.

Zajímavostí této seznamky je, že na rozdíl od velké většiny ostatních internetových seznamek je přístupná i pro náctileté.

Vkládané fotografie jsou kontrolovány, proto zde nehrozí, že nezletilý uživatel narazí na nevhodné fotografie s násilným nebo sexuálním obsahem.

Registrace je jednoduchá a bezplatná

Zaregistrovat se na seznamce Rande.cz zvládne každý běžný uživatel internetu. Podmínkou registrace je volba přezdívky a vlastnictví platného e-mailu. Dalšími povinnými údaji o uživateli je rok narození a místo bydliště. Velmi doporučené, i když nepovinné, je nahrání profilové fotky.

Profily bez fotografie jsou obecně považovány pro ostatní uživatele za méně atraktivní, nahráním fotografie tedy uživatel zvyšuje svou šanci na se seznámení. V dalším procesu registrace je potřeba ověřit e-mail a vyplnit požadavky na partnera. Mezi požadované údaje patří účel seznámení, výška, bydliště.

Pro upřesnění dalších nároků slouží jednotlivá oddělení, která si uživatel může vyplnit.

Zde upřesní třeba požadovaný typ postavy, vztah k alkoholu a cigaretám, požadované vzdělání. Dokonce je zde možné vyplnit i majetkové poměry týkající se vlastnictví auta nebo druhu nemovitosti. Pokud si při vyplňování informací o sobě a nárocích na partnera uživatel nevystačí s předvolenými možnostmi, lze využít slovní popis.

Placené VIP členství není nutné

Příjemnou vlastností této seznamky je její fungování zcela zdarma. Bezplatnost je však vykoupena velkým množstvím reklam. Pokud se chce uživatel reklam zbavit, může si zaplatit VIP členství. VIP členství je možné uhradit na měsíc, čtvrt nebo půl roku. Ceny za VIP členství jsou v porovnání s ostatními placenými seznamkami spíše symbolické, jejich aktuální výše je uvedena na stránkách provozovatele seznamovacího portálu.

Kromě prostředí bez reklam přináší placené členství mnohé další výhody. Profil uživatele je přednostně zobrazován přímo v sekci VIP členů, uživatel může zasílat zprávy delší než 2000 znaků, ke zprávám může přikládat fotografii.

Bezpečnost na Rande.cz nevybočuje z běžných poměrů

Profily na Rande.cz nejsou manuálně schvalovány ani jinak kontrolovány. Hrozí zde tedy vysoké riziko nalezení falešných profilů. Důraz je kladen na kontrolu fotografií, díky tomuto opatření je seznamka přístupná i pro nezletilé uživatele. Při dodržení bezpečnostních zásad pro užívání internetu však seznamka nevykazuje výrazně větší nebezpečí než ostatní internetové seznamky. Příjemným prvkem je možnost kontrolovat, kdo konkrétní navštívil profil uživatele a nežádoucí uživatele si zablokovat.

Základem seznámení jsou pokročilé filtry

Na Rande.cz nenajdete seznamování vědeckou metodou, nevyplňujete žádný podrobný dotazník. Princip seznámení spočívá v pečlivém výběru požadovaných parametrů o sobě i hledaném partnerovi. Na základě těchto informací jsou profily filtrovány a uživateli jsou nabízeny profily, které požadované podmínky splňují. Pro lidi, kteří nejsou příznivci škatulkování, však zůstává zachována možnost procházet si profily bez omezení nebo filtrovat podle jednoho či více požadovaných charakteristik.

Zjistěte více informací o Rande.cz
ZJISTIT CENU

Garanci seznámení Rande.cz neposkytuje

Rande.cz sice garanci na seznámení neposkytuje, ale nabízí prostředí a funkce, kde je seznámení vysoce pravděpodobné. Seznamka obsahuje mnoho uživatelsky příznivých funkcí. Můžete si nastavit sms hlídání nových profilů, přidávat si zajímavé profily do přátel, využít přednostní zobrazení aktivních uživatelů.

Možná nenajdete životního partnera, ale třeba potkáte společnost na výlet do přírody nebo si jen příjemně popovídáte s podobně naladěnými lidmi. Pravděpodobnost úspěšného seznámení spočívá zejména na aktivitě uživatele. Pasivní čekání na nabídky příliš lákavé vyhlídky nepřináší.

Rande.cz je víc než seznamka

Rande.cz svým širokým univerzálním pojetím připomíná spíše komunitní portál. Kromě seznamovací sekce se zde uživatel dozví i různé informace ze světa, doporučení na rande, hudební recenze a novinky, předpověď počasí. Součástí Rande.cz je i diskusní fórum. Zábavnou součástí je virtuální vesnice Vidlákov, kde se můžete bavit spolu s ostatními uživateli.

Podpora probíhá telefonicky i e-mailem

V případě potřeby nabízí Rande.cz podporu na telefonu, pro méně akutní případy lze využít komunikaci prostřednictvím e-mailu. V odůvodněných případech je možné společnost kontaktovat i klasickou poštou na adrese sídla. Rande.cz nabízí i mobilní aplikaci pro Android.

Hodnocení: Rande.cz je seznamka pro zábavu i vážné vztahy

Široký záběr seznamky, snadná registrace a bezplatné používání činí tuto seznamku přístupnou pro velké množství uživatelů. Trošku obtížněji působí probírání profilů a hledání vhodných protějšků. Výhodou je však pomoc pokročilých filtrů, náročnost je vykoupena velkým výběrem bez nutnosti striktně respektovat zadané kategorie.

Uživatel musí počítat s možností falešných profilů, které nejsou manuálně vyřazovány.

Nezletilí ocení, že seznamka Rande.cz umožní registraci i jim. Uživatelé si nejvíce stěžují na obrovské množství reklam, kterých se však lze zbavit zakoupením VIP členství. Dalším seriózním nedostatkem v očích uživatelů jsou problémy s mobilní aplikací.

Celkově Rande.cz plní nejen svoji úlohu seznamky, ale slouží i jako komunitní portál se zábavními prvky. Rande.cz lze doporučit zájemcům o vážné i nevážné seznámení, je vhodné i pro lidi, kteří si chtějí jen tak popovídat, přečíst novinky a strávit nějaký čas na internetu zábavnou formou.

Klady

Zápory

Ruční kontrola fotografií provozovatelem Množství reklam pro nePrémium uživatele
Otevřená i pro náctileté Bez garance na seznámení
Plná funkčnost i bez Prémium členství Chybí mobilní aplikace pro iOS
Možnost blokovat uživatele Množství falešných profilů
Mobilní aplikace pro Android
Součástí je i aktivní diskuzní fórum
Hlídání nových uživatelů přes SMS zprávy
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: