Jste muž a chcete se seznámit s mužem? Hledáte vážný vztah? Toužíte vyzkoušet něco nového v sexu, ale nechcete se vázat? Partner na jednu či několik málo nocí je pro vás to pravé? Nejste příliš zběhlý v oslovování případných partnerů na ulici?

Možná jste již vyzkoušeli některou z internetových seznamek. Mnoho seznamek nabízí kategorii i pro homosexuálně orientované uživatele. Tento portál na seznámení pro homosexuály je však jedna z mála seznamek, jejíž cílovou skupinou jsou pouze muži usilující o seznámení se stejným pohlavím.

Patří mezi oblíbené seznamky svého druhu

Internetová seznamka má českého provozovatele, je určena česky mluvícím osobám a přizpůsobena českému prostředí. Registrace je umožněna i cizincům nebo Čechům žijícím v zahraničí, ale musejí počítat s obtížnější komunikací a znevýhodněním při osobním setkávání kvůli případné vzdálenosti. Tento portál se v cílové komunitě těší poměrně velké oblibě.

Stojí si za svým názvem

Seznamka je určena klukům a mužům, kteří hledají známost se stejným pohlavím. Souží k nalezení jak letmého flirtu a jednorázového sexu, tak i pevného dlouhodobého vztahu.

Registrovat se může každý uživatel, bez rozdílu rasy, národnosti i vzhledu. Profily nejsou manuálně schvalovány, takže teoreticky se může zaregistrovat i žena nebo heterosexuální muž. Je však otázkou, jak velký smysl by pro ně registrace na tuto seznamku měla.

Seznamka je zcela zdarma

Tento seznamovací portál pro gaye je zcela bezplatný. Uživatel se zdarma zaregistruje a může začít využívat všechny funkce seznamky. K registraci je potřeba pouze funkční e-mailová adresa a vyplnění profilu. Vřele doporučováno je i nahrání fotky.

Průzkumy bylo zjištěno, že profily s fotkou jsou pro uživatele mnohem zajímavější a důvěryhodnější než profily bez fotky.

Seznamka nenabízí placené VIP členství, všichni tak mají při seznamování rovné výchozí podmínky.

Bezpečnost má slabiny

Celkově seznamku Nakluky.cz nelze považovat za příliš bezpečnou. Chybí manuální schvalování profilů, takže je nutné počítat s vyšším výskytem profilů falešných. Seznamka je zcela zdarma, takže ani případný poplatek nemá vliv na eliminaci falešných profilů a nežádoucích vtipálků.

Největším bezpečnostním problémem je přístupnost profilů i neregistrovaným uživatelům. Profily a fotky si může prohlížet úplně každý, čímž jsou uživatelé vystaveni ztrátě soukromí. Každý, kdo se rozhodne tuto specifickou seznamku využívat, musí být se ztrátou soukromí srozuměn.

Uživatel by si měl uvědomit, že zveřejněním své fotografie na této seznamce riskuje odhalení své sexuální orientace v případě, že před okolím dosud nedal svou odlišnost najevo. Rovněž při komunikaci s ostatními uživateli je aspoň zpočátku záhodno dbát zvýšené opatrnosti při zasílání intimních informací a případných fotek. Uživatel nemůže tušit, kdo se za sympatickým profilem může skrývat.

Vědeckou metodu seznámení zde nehledejte

Vědecká metoda je v současné době velmi oblíbený a mnoha seznamkami využívaný způsob, jak zprostředkovat kontakt uživatelům, kteří by si mohli rozumět. Vědecká metoda je založena na vyplnění podrobného dotazníku, na jehož základě jsou vyhledávány a párovány odpovídající protějšky. Zvolila se pro seznamování metoda klasická, či řekněme nevědecká. Uživatel si prohlíží profily ostatních uživatelů, oslovuje je a čeká na reakci.

Může posílat zprávy i na zprávy odpovídat nebo si vložit vlastní inzerát.

Garanci seznámení neposkytuje

Seznamka neposkytuje uživatelům žádné záruky, že se skutečně s někým seznámí. Dává ale dostatek nástrojů, aby seznámení vyšlo. Aktivita je ponechána na uživateli, ale je mu k dispozici podpora v podobě možnosti vzájemného kontaktu, prohlížení profilů a používání pokročilých filtrů.

Zjistěte více informací o Nakluky.cz
ZJISTIT CENU

Profily může vyhledávat podle věku, bydliště, vzhledových a povahových charakteristik, ale i podle různých detailů. Další možností, jak vyvinout aktivitu, je vložit si inzerát. I kdyby přes všechnu snahu seznámení nevyšlo, uživatel nic neztrácí, protože seznamka je zdarma.

Nabízí neobvyklé funkce

Kromě klasického vyhledávání v profilech se seznamka rozhodla pro několik méně obvyklých a příjemně zpestřujících funkcí. Zajímavým počinem je funkce zvaná souboj, ve které dva muži soutěží o uživatelovu přízeň.

Další zajímavostí je rubrika „viděli jsme se…“, kde se může uživatel pokusit dohledat objekt svého zájmu, který potkal v reálném životě třeba v parku, ale neměl odvahu ho oslovit a požádat o kontakt. Tento web není jen o inzerátech a profilech. Uživatel může využít magazín a poradnu.

Co se tam například řeší?

  • Pride pochody a obnažování
  • Opálený nebo bílý jako tvaroh
  • Mám se holit?
  • Dá se tu najít vztah?
  • Foto nahých těl
  • Svazování, pouta
  • Práce pro gay technického nadšence
  • a stovky dalších…

Zákaznickou podporu lze kontaktovat e-mailem

V případě problémů je k dispozici e-mailová adresa, na které může uživatel řešit své požadavky. Pro nejčastěji se opakující problémy je k dispozici soupis často kladených otázek. Pro naléhavější záležitosti by se hodilo mít k dispozici možnost živého chatu nebo telefonického kontaktu.

Nic takového bohužel seznamka nenabízí. Uživatel řešící nějakou záležitost se tedy musí obrnit notnou dávkou trpělivosti. Mobilní aplikace rovněž zatím není k dispozici.

Hodnocení: Je lákavá svým zaměřením

Z celkového pohledu není tato seznamka ničím zajímavá, s výjimkou několika neobvyklých funkcí. Bezpečnost uživatelů je silně podprůměrná, způsoby komunikace se zákaznickou podporou spíše nedostatečné. Mobilní aplikace zcela chybí.

Uživatelé si stěžují na poněkud zastaralý vzhled stránek, Nakluky.cz připomíná seznamky před patnácti až dvaceti lety. Toto ovšem nelze brát za jednoznačnou nevýhodu, pro některé uživatele je retro styl velmi žádaný. Pokus o krok do současné doby je možnost sledování seznamky na instagramu.

Největší předností seznamky je její jednoznačný název, který plně odpovídá zaměření na cílovou skupinu uživatelů. Vzhledem k tomu, že veškeré služby jsou zcela zdarma a seznamka je poměrně oblíbená s dostatkem aktivních uživatelů, zájemce o seznámení kromě času nic neriskuje, pokud se o seznámení přes Nakluky.cz pokusí.

Klady

Zápory

Plně bezplatná Vyšší míra falešných registrací
Jedna z mála takto cílených seznamek Bez garance seznámení
Dost aktivních uživatelů Zastaralý design
Flirtování uživatelů Bez mobilních aplikací
Detaily účtů přístupné i neregistrovaným
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: