O vibrátoru na klitoris Zumio se píše, že je to revoluční novinka na českém trhu – už tenhle fakt by stačil na to, abych ho chtěla otestovat. Ovšem, když jsem se ještě dozvěděla, že byl navržený ženami, bylo jasné, že si ho pořídím do sbírky.

Tak jdeme na to!

Balení vibrátoru tentokrát lehce opomenu – je to pevná poměrně pěkná krabička (vlastně bych nic jiného od balení vibrátoru za tuto cenu ani nečekala). Abych se přiznala, krabičce jsem nevěnovala moc pozornost, byla jsem zvědavá na samotný vibrátor, takže všechno ostatní šlo stranou 😀

Každopádně kromě vibrátoru v krabičce najdete také látkové (přesněji saténové) pouzdro, dobíjecí stojánek a USB kabel, takže nabíjení je poměrně pohodlné.

Malá hlavička s velikou rozkoší

Když jsem si Zumio poprvé vzala do ruky, upoutala moji pozornost malinkatá kulatá hlavička. Asi minutu jsem na to nevěřícně koukala. U mnoha hraček dokážu od pohledu poznat, jestli se mi budou líbit, nebo ne… jenomže teď jsem na to koukala, jako bych nikdy žádnou erotickou hračku v životě nepoužila. A čím víc jsem na Zumiu koukala, tím víc jsem toužila ji vyzkoušet 😀

VIDEO z našeho rozbalování:

Nejdřív jsem si vibrátor zapnula jen tak „nanečisto“, abych ho vyzkoušela. Bohužel musím přiznat, že mě první setkání dost zklamalo. Měla jsem pocit, že v ruce držím zubařskou vrtačku – a to na atmosféře moc nepřidá.

Ale nevadí, stále jsem byla rozhodnutá si to užít. Nechala jsem vibrátor zapnutý na nejnižší rychlost (je jich celkem 8), a přiložila k ruce. Že by to bylo příjemné vrnění se říci nedá. Dokonce si troufnu říci, že to maličko bolelo. S přibývající rychlosti se pak samozřejmě zvyšovala i bolest. Nebudu vám lhát, po téhle zkušenosti jsem už testovat fakt nechtěla.

Testovat se musí

K testování mě nakonec přesvědčil přítel – spíš ho na mě vytáhl ve chvíli, kdy jsem se nemohla moc bránit 😀 Začal klasicky s nejnižší rychlostí a kroužil kolem klitorisu. Dobrá zpráva je, že to nebolelo a dokonce to byla vzrušující předehra, ale orgasmu jsem nedosáhla.

Namlsaná hraním s partnerem, jsem se rozhodla vyzkoušet Zumio sama. Asi jsem byla moc soustředěná, abych tu malou hlavičku trefila na to správné místo, protože to nebylo tak příjemné jako při posledním použití… vlastně to nebylo vůbec příjemné. Takže po prvním samostatném testování jsem byla hodně zklamaná a trochu i naštvaná.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor na klitoris ZUMIO
ZJISTIT CENU

Abych to povídání trochu zkrátila: při častějším testování jsem se naučila používat hlavičku tak, aby mě to nebolelo a bylo víceméně příjemné, ale daleko víc mě baví používat Zumio s partnerem při milostných hrátkách.

Trocha technických informací

Zumio je vyrobeno z ABS plastu a lékařského silikonu. Rukojeť je poměrně úzká, takže se dobře drží i v menších ženských rukách. A když už jsme u toho držení, při zjišťování podrobnějších informací o Zumiu jsem narazila na jednu větu: „Drží se jako pero.“ To jako vážně? Jednou jsem to tak držet zkusila a málem jsem si vykloubila zápěstí. Jako pero ho může držet druhá osoba, která ho na vás bude používat, ale vy sami si vibrátor držte, jak uznáte za vhodné.

Také musím zmínit, že se výborně čistí – jak taky jinak, když ho navrhovaly ženy 😀

Ovládám, ovládáš, ovládáme…

Ovládání vibrátoru je naprosto intuitivní a snadné, takže to zvládne i naprostý začátečník. Na výběr máte celkem 8 rychlostí, ale abych pravdu řekla, já jich zvládla jenom 5 – ostatní pro mě byly v kombinaci s malinkatou hlavičkou (v průměru má 0,44 cm) už nepříjemné. Ale kdo ví, třeba časem vyzkouším ty ostatní 3 😀

Pár slov na závěr

Je mi to líto, ale musím říci, že Zumio pro mě bylo obrovské zklamání. Já miluju hračky na klitoris a upřímně jsem doufala, že si tenhle vibrátor vyzkouším a už nebudu chtít jiný. Ale nestalo se. Sice už mě jeho používání nebolí, ale i tak je pro mě náročné najít to správné místo, kde kulička „zaboduje“. Kdyby byla ta kulička o něco větší, já bych byla spokojenější. Teď je to sice fajn hračka na předehru s partnerem, ale orgasmu jsem s nim nikdy nedosáhla. Není to prostě hračka pro mě!

Klady

Zápory

Při zapnutí rukojeť nevibruje, takže se pohodlně drží Cena
Snadné ovládání Nedosáhla jsem orgasmu
Kvalitní materiál Příliš malá hlavička (i když pro někoho to může být výhoda)
Jednoduchá údržba
Dobíjecí USB stanice
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Dobrý den.

Děkuji, že jsem si mohla přečíst Vaši recenzi. Zumio mám doma také a rozhodně na něj nedám dopustit. Je pravdou, že zpočátku jsem měla podobmé pocity jako Vy, ale pak mě napadlo, že tyčka Zumia by možná měla ležet více na pokožce. Takže Vám pak stimuluje klitoris po celé jeho délce a kuličkou u konce si už jen masírujete špičku. Chce to vyzkoušet, ale po tomto zjištění netrvalo nani 10 sekund a dostavil se kýžený výsledek.

Mějte hezký den.

PeM

Hezký den,

děkujeme za obšírnou uživatelskou recenzi! Děkujeme moc za navedení, váš postup jdeme hned testovat, ale na testinku je prý výkon/síla/rychlost (nazvěme to jakkoliv) dost agresivní.

Spolupracujeme: