Také tak rádi dostáváte dárky jako já? Rádi dárky nadělujete a chcete potěšit svoji polovičku něčím výjimečným? Pokud ano, což takhle nadělit tento jedinečný vibrátor? Určitě vás nezklame. Když se mi dostal poprvé do ruky, byla jsem okouzlená.

Na pohled velice luxusní krabička skrývala vibrátor nezvyklého tvaru. A to jsem ještě nevěděla, co mě čeká. Vibrátor je na omak z velice příjemného, hebkého silikonu. Po celé jeho délce jsou výrazné vroubky, které zaručují, že zážitek bude více než intenzivní a ucítíte je při každém pohybu.

Jaký je tvarově?

Na jedné straně je zakončen širší kulatou špičkou, na straně druhé černou ploškou, na které je bílé písmo. To při změnách programů mění barvu. Vibrátor je také poměrně dost ohebný, přizpůsobí se a dostane se na všechna tajná místečka vaší vagíny. Dráždí dokonce bájný bod G, čímž vám způsobí nejeden orgasmus.

Velikostí je jistě vhodný i pro úplné začátečníky. Nebála bych se použít ho také k análním hrátkám, kde použití ukáže další nový rozměr. Díky poměrně silným vibracím a ohebnosti si můžete pohrát i s vaším klitorisem a způsobit si tak nevídané stavy.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor Wavy Vibes
ZJISTIT CENU

Ovládání v praxi

Co se týče ovládání, je velmi jednoduché a intuitivní a to pomocí dvou tlačítek. Jedno slouží k zapnutí a vypnutí a druhé k přepínání programů, kterých si můžete nastavit hned 9 o různé intenzitě a rychlosti a orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. Přes silné vibrace je vibrátor spíše tišší, není tedy problém použít ho třeba v hotelovém pokoji nebo stanu. 😉

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

I do vody?

Pokud milujete vodní hrátky, je tento kousek jako pro vás stvořený. Díky jeho vodotěsnosti si ho můžete vychutnat ve vaně, sprše nebo vířivce. Příjemným bonusem je USB nabíjení, díky kterému nemusíte kupovat žádné baterie.

Při nabíjení mění kontrolka ve spodní části barvu z modré na červenou. Při nabití je kontrolka pouze červená. Poznáte tak, že je opět čas na dlouhé hříšné hrátky.

A že má baterie pořádnou výdrž. Čištění je díky vodotěsnosti hračka a to i přes četné vroubky na povrchu. Pokud hledáte ideál, je tu.

Klady

Zápory

Luxusní balení i provedení vibrátoru Trošku silnější vibrace
Neobvyklý tvar pro různé druhy dráždění
Široká škála vibrací
Vodotěsnost
USB nabíjení
Tichý režim
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: