Také tak rádi dostáváte dárky jako já? Rádi dárky nadělujete a chcete potěšit svoji polovičku něčím výjimečným? Pokud ano, což takhle nadělit tento jedinečný vibrátor? Určitě vás nezklame. Když se mi dostal poprvé do ruky, byla jsem okouzlená.

Na pohled velice luxusní krabička skrývala vibrátor nezvyklého tvaru. A to jsem ještě nevěděla, co mě čeká. Vibrátor je na omak z velice příjemného, hebkého silikonu. Po celé jeho délce jsou výrazné vroubky, které zaručují, že zážitek bude více než intenzivní a ucítíte je při každém pohybu.

We cannot display this gallery

Jaký je tvarově?

Na jedné straně je zakončen širší kulatou špičkou, na straně druhé černou ploškou, na které je bílé písmo. To při změnách programů mění barvu. Vibrátor je také poměrně dost ohebný, přizpůsobí se a dostane se na všechna tajná místečka vaší vagíny. Dráždí dokonce bájný bod G, čímž vám způsobí nejeden orgasmus.

We cannot display this gallery

Velikostí je jistě vhodný i pro úplné začátečníky. Nebála bych se použít ho také k análním hrátkám, kde použití ukáže další nový rozměr. Díky poměrně silným vibracím a ohebnosti si můžete pohrát i s vaším klitorisem a způsobit si tak nevídané stavy.

Ovládání v praxi

Co se týče ovládání, je velmi jednoduché a intuitivní a to pomocí dvou tlačítek. Jedno slouží k zapnutí a vypnutí a druhé k přepínání programů, kterých si můžete nastavit hned 9 o různé intenzitě a rychlosti a orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. Přes silné vibrace je vibrátor spíše tišší, není tedy problém použít ho třeba v hotelovém pokoji nebo stanu;)

I do vody?

Pokud milujete vodní hrátky, je tento kousek jako pro vás stvořený. Díky jeho vodotěsnosti si ho můžete vychutnat ve vaně, sprše nebo vířivce. Příjemným bonusem je USB nabíjení, díky kterému nemusíte kupovat žádné baterie.

We cannot display this gallery

Při nabíjení mění kontrolka ve spodní části barvu z modré na červenou. Při nabití je kontrolka pouze červená. Poznáte tak, že je opět čas na dlouhé hříšné hrátky.

We cannot display this gallery

A že má baterie pořádnou výdrž. Čištění je díky vodotěsnosti hračka a to i přes četné vroubky na povrchu. Pokud hledáte ideál, je tu.

Klady

 •  

  Luxusní balení i provedení vibrátoru

 •  

  Neobvyklý tvar pro různé druhy dráždění

 •  

  Široká škála vibrací

 •  

  Vodotěsnost

 •  

  USB nabíjení

 •  

  Tichý režim

Zápory

 •  

  Trošku silnější vibrace

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU