Je libo cock ring za 1000 Kč nebo přímo od zlatníka ruční práci za milión. Ano to vše si lze pořídit jako šperk a pomocník pro vaši chloubu.

Balení

V balení najdeme jen prstenec a poděkovaní. Čekal jsem za ty peníze alespoň pouzdro, ale bohužel ani to v balení není.

Informace o prstenci

Materiál Velv´Or prstence je nylon, stříbro nebo zlato. Celkové zpracování povrchu prstence je vždy prvotřídní stejně jako ergonomický tvar, který si můžete nechat udělat na zakázku přímo na vaše tělo.

Využití

Jako každý cock ring (Prstenec na penis) i Velv´Or slouží k lepšímu a kvalitnějšímu ztopoření. To je docíleno na principu lehkého přiškrcení penisu u kořene (čímž se omezí odvod krve) a masáži hráze. Vše je právě umocněno perfektní ergonomií kde nic netlačí, nepřekáží a nepřiškrcuje nadměrně, takže dle výrobce můžete prstenec nosit i celý den.

A samozřejmě je to i velmi pěkný šperk. Nylonová verze JNAJA se dělá hned ve 24 barvách. Dražší řada JCobra se ručně dělá z čistého zlata či stříbra kde je buď klasický design nebo delux verze vzhledu kobry který dosahuje ceny až 3 000 000Kč.

Hodnocení

Je zvláštní jak něco tak prostého může zanechat tolik dojmů a pocitů. Vždy mé tyhle kroužky přišli jako zbytečnost nebo něco co nadělá větší škodu než užitek. Jsem zdravý, je mi 26 let ale takovou erekci jako s tímto kroužkem jsem nikdy neměl.

Zjistěte kolik stojí Škrtící kroužek na penis Velv´Or
ZJISTIT CENU

I manželka řekla, že je tak nějak širší a větší takže to nebyl jen můj osobní pocit. Velké plus je ve fixní velikosti, nikde nic nesvírá, netlačí a přitom dobře vykonává svou práci.

Ale jako vše i zde je řada negativ. Nasazování je celkem komplikované, může být až bolestivé. Chce to prostě hodně cviku, než člověk přijde jak na to. Manuál na použití/nasazení je dle mého názoru málo podrobný/názorný.

Jelikož je prstenec nepružný a nasazuje se až na kořen penisu tak lze nasazovat jen při neztopořeném stavu. A samozřejmě další nevýhodou je neuniverzální velikost.

A pak je to tu bláznovství s ručně vyráběnými a rytými kobrami z čistého zlata a stříbra. Vypadají opravdu prvotřídně, ale myslím, že tohle bych na svůj penis opravdu nedal a radši bych to zavřel do trezoru XD.

Shrnutí

Velv´Or je něco tak jednoduchého a přitom elegantního a fungujícího. Je to něco co bych se nebál doporučit každému muži ať už za účelem lepší erekce nebo jen aby se prostě cítil lépe s luxusní ozdobou na své chloubě.

Klady

Zápory

Materiál Nemožnost univerzální velikosti
Ergonomie Nasazování
Design Manuál
Pohodlí Balení
Možnost zakázkové výroby
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: