Z Masturballu mám vskutku rozporuplné myšlenky. Mám chuť tímto tajemným předmětem zatřást a něco si přát, třeba aby měl osvědčený, léty ověřený tvar.

Už tedy samotný tvar koule mne provokuje k úsudku, že tu jde o snahu odlišit se, bohužel i za cenu dopadu na funkčnost výrobku. Manipulace s masturbátorem se díky tomu stává neohrabanou a pokud máte ještě ruce od lubrikantu, jako že je mít určitě budete, pak zaměstnáte obě ruce, sic hrozí, že vám jinak koule vyklouzne.

Když k tomu připočtu váhu bezmála půl kila, pak vězte, že jsou mé obavy opodstatněné.

Z čeho je vyrobený

Vnější materiál je tvrdý plast. Vnitřek tubusu tvoří termoplastická guma. Ta se využívá například k výrobě izolace kabelů, či outdoorových bot, a to především pro svou vysokou odolnost.

Nečekejte tedy heboučký silikon, na který můžete být zvyklí u jiných výrobků. Nabíjení přes kabel s USB koncovkou je klasika. Voděodolnost hračky tohoto typu by měla být základním standardem, přesto to řadím mezi klady.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Po zapnutí

Po zapnutí “plněsoběstačného” masturbátoru jsem měl čím dál tím méně chuť tam cokoliv strkat. Vnitřek přístroje se robotickými pohyby kroutil, smrskával a roztahoval, to celé za doprovodu hrůzně se ozývajícího vrčení a ostrého bzučení. Avšak sebral jsem odvahu.

Zjistěte kolik stojí Optimum Power MasturBall
ZJISTIT CENU

Zatnul jsem zuby, zavřel oči, zacpal uši a nasadil si masturball….

Tlaku citlivé podložky se opravdu přizpůsobily mojí velikosti, která nesmí být více než 5 cm v průměru.

Tvrdá masážní tělíska se kroutila ve snaze “příjemně stimulovat můj penis”. Avšak to se dělo přes gumovou stěnu o tloušťce jen asi 2 mm, což mi teda příjemné vůbec nepřipadalo. Můj finální zážitek byla radost, že mi to neucvaklo péro! Toť vše…

Klady

Zápory

Voděodolnost Vysoká cena
Tvar koule
Masturbátor je hlučný
Materiál
Absence vzrušivého efektu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: