Sehnat nějaký pěkný sexy obleček pro PLUS size ženy bývá obvykle problém. Bojujeme jak s nedostatečným výběrem velikostně vhodných kousků, tak také s cenou a následně vizuálním výsledkem. Právě proto jsem sáhla po tomto kousku jakožto po velké výzvě a byla příjemně překvapená.

Balení

Body přišlo krásně zabalené a věřím, že by bylo vhodné také jako dárek. Hned na první pohled jsem se zamilovala. Luxusně vypadající krajka s malými kamínky jen umocnila pocit, že až body obléknu, bude ze mě bohyně. Krajka je velice elastická a tak si troufám říct, že body oblékne i opravdu velká velikost.

Materiál

  • 92 % nylon
  • 8 % spandex

Barva

Ďábelsky červená barva podtrhuje svůdnost ženských křivek, které v mužích vystupňují jejich touhu po divokém sexu.

Zjistěte kolik stojí Plus size body Tiara
ZJISTIT CENU

Rozměry

Univerzální velikost body skvěle padne ženám s kyprými tvary, které běžně nosí velikost od XXL–XXXXXL.

  • Konfekční velikost: 44–50
  • Obvod přes prsa: 102–125 cm
  • Obvod v pase: 86–105 cm
  • Obvod přes boky: 109–127 cm

Co na to říká ONA

Již při prvním oblečení jsem byla okouzlena zpracováním. I při mé nadměrné postavě mi obleček slušel a nevypadá jsem v něm jako přeteklý hroch. Lehce stahovací materiál schoval to co měl a zároveň podpořil parametry postavy, které jsem podpořit chtěla. Spadlé rukávy působí sexy a jen svádí k tomu přiblížit se níž k volnému klínu.

Tohle body je kousek, který si zamiluje každá baculka a neměl by chybět v žádném šatníku.

Údržba

Výrobce doporučuje pouze ruční lázeň s trochou pracího prostředku. Po vyprání pověste prádlo na ramínko a nechte ho volně uschnout.

Co na to říká ON

Na rovinu, já moc na blejskavý věci nejsem (tím spíš, pokud by mohly odpadnout a pak to můžete hledat v posteli ještě čtvrt roku poté). Tady jsme si nevšimli, když jsme brali na recenzi a tedy bylo překvápko při vybalování. Lehce se mi pokřivil obličej, když jsem viděl ten nápis upozorňující na kamínky. Ale poté, co si body žena vzala musím říct, že mi vůbec, ale vůbec nevadily🙂

Klady

Zápory

Skvěle padne Nic
Vypadá krásně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Škoda, že to nemáme fotky od testera, teda spíš jeho ženy, na muži to nevypadá tak hezky. Podíval bych se na reálno fotku na ženě, ač te baculaté na fotce to sedí pěkně :))

Děkujeme za tip, zjistíme, jestli další recenze by mohly být oživené právě o více naturální fotky. 🙂

Spolupracujeme: