Sotva jsem tento výrobek v nabídce věcí na recenzi zahlédl, hned jsem jej přihazoval k sobě. Za prvé na první pohled nevinná věcička, kterou klidně nechám povalovat veřejně po bytě, a za druhé dva v jednom? Paráda. Co vše v sobě tento masážní pavouk skrývá?

Pavoučí masáž s vibracemi

Oproti jiným podobným drbátkům na hlavu, s nimiž jsem se setkal, se v mnoha ohledech liší, přičemž na několik velmi dobrých plusů je i pár mínusů, ale skóre přesto zůstává velmi kladné.

Bod první: materiál

Normálně jsou tihle pavouci drátění s plastem obalenými konci ramen. Tento výrobek má ramena z plastu a působí na pohled dost křehce. V balení se dokonce nacházelo i náhradní rameno, což beru jako plus. Pochopitelně, pokud pavouka používáte opatrně, asi se nic nemůže stát, ale pocit, že s tím musím manipulovat jako s vejci, mě neopouštěl. Na druhou stranu, plastová ramena drbou ve vlasech tvrději a z mého pohledu lépe, než drátky s kuličkami na koncích.

Bod druhý: dá se rozkládat

Tohle je obrovská výhoda! Když mi pošťák donesl balíček, až jsem se divil, v jak malém balení se pavouk nachází. Ramena můžete neomezeně zapojovat a odpojovat (zborku nebo rozborku zvládnete během necelé minuty), což je skvělé, protože ve složeném stavu to není zrovna malá věcička.

Bod třetí: dosah

Bohužel, ramena jsou poměrně daleko od sebe, takže ať se snažíte, jak chcete, úplný vrcholek lebky si podrbete jen těžko. To je ale vyvažováno následujícím:

Bod čtvrtý: vibrace!

V rukojeti je zapojený vibrátor, takže pokud toužíte po pořádné masáži hlavy, připravte se, že se jí dočkáte. Vibrační motorek je poměrně dost výkonný, jak si ještě povíme.

VIDEO z redakčního rozbalování

Bod pátý: zase vibrace!

Když jsem si pavouka prohlížel na internetu, vrchní část rukojeti, do níž se zapojují ramena, byla na obrázcích růžová. Já dostal variantu v bílé barvě a ta mě ze začátku dost zmátla. Podle popisku se dá rukojeť použít samostatně jako vibrátor, ale na první pohled rukojeť vypadala, že se jedná o jeden nedělitelný celek. Po lehkém zatáhnutí na mě však opravdu vyskočil malý vibrátor.

Zjistěte kolik stojí Vibrační pavouk
ZJISTIT CENU

Hladký, bílý, decentní, po ukončení masáže hlavy a naladění manželky tedy bylo jasné, jakou další stimulací se bude pokračovat. Tady se hodí říct, že vibrátor je sice malý, ale šikovný. Motorek je opravdu hodně výkonný a na nejvyšší stupeň (vibrátor se reguluje klasicky otočným kolečkem na víčku baterie) jsme ho radši ani nezkoušeli, vibrace byly už příliš silné.

Ale komu se právě tohle líbí, tak ten asi bude spokojen. Vynikající právě bylo, že jedna masáž přešla plynule během pár sekund v druhou, aniž bych musel na nočním stolku hledat jinou hračku. Snad jen žena, když se vibrátoru ujala sama, si stěžovala, že by ocenila, kdyby šly vibrace regulovat jednou rukou.

Je důležité poznamenat, že přímo na krabičce výrobku jsem našel dost zásadní chybu. Výrobce uvádí, že k napájení se používají dvě baterie AA, ale uvnitř je místo pouze na jednu. Ovšem i ta stačí pro dost silný výkon.

Tento masážní pavouk rozhodně není špatnou investicí. Ačkoliv bych si s ním raději dával trochu větší pozor a nedosáhne všude, vibrace to bohatě vynahrazují, ať už je použijete nahoře nebo dole. Hodí se pro kohokoliv na chvíle klidné relaxace, které můžete kdykoliv v mžiku proměnit na něco víc.

Klady

Zápory

Snadno se skládá i rozkládá Nedosáhne úplně všude
Silné vibrace Materiál ramen působí velmi křehce
Masážní nástroj 2 v 1 Matoucí chybný údaj přímo na balení
Lze použít i samostatně jako vaginální vibrátor
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: