Chtěla bych poděkovat Lascero.cz a Růžovýslon.cz za možnost zrecenzovat tuto hračku. Již dlouho jsem si chtěla pořídit nějaký womanizer, měla jsem i jeden vyhlídnutý, ale vzhledem k výši ceny (stojí 5000,-) jsem byla smířená, že si ho nekoupím hned. Ale když se vyskytla tahle možnost vyzkoušet tuto podtlakovou hračku, neváhala jsem.

Maličký, ale…

A musím říct, že jsem ráda, protože jsem nadšená. Hned jak dorazil, tak jsem byla jak na jehlách a už jsem ho chtěla zkoušet:) Proto jsem ani nevěnovala moc pozornosti balení. A rychle hračku rozbalila.

Když jsem stiskla tlačítko na zapnutí/vypnutí ihned se spustil (musí se přidržet), což mě překvapilo. Ale výrobce radí, že by se měl nejprve nabít na plno a potom si můžete užívat. Nabíjení je jednoduché, USB kablík je součástí balení, ale adaptér součástí není, nevadí, použila jsem od nabíječky k mobilu. Že se nabíjí, poznáte, tak že bliká dioda a když přestane blikat a svítí, tak je nabitý. Nabíjení trvalo +/- hodinu.

Před prvním hraním

Před prvním použitím (ale vlastně po každém použití) se musí hračka umýt vodou a mýdlem a já použila ještě dezinfekci na hračky. No a po uplynutí potřebné doby trvání dezinfekce (20 minut) jsem si došla pro svého mazlíka do koupelny, aby se mohl předvést.

Zjistěte kolik stojí Podtlakový stimulátor na klitoris Adore Play With Me
ZJISTIT CENU

Měla jsem hezky pro sebe klid, Reaven byl v práci, takže jsem si mohla dopřát pohodlí. (Tím tedy nechci říct, že když je Reaven doma, tak nemám pohodlí, abyste mě špatně nepochopili, ale poprvé jsem ho chtěla vyzkoušet zcela sama).

Hezky jsem se uvelebila na posteli, aby mi to bylo příjemné a mohla jsem začít. Zapnula jsem ho a zmáčkla plus, abych přidala intenzitu sání. Já i u vibrátorů mám ráda, když jedou naplno, takže jsem si navolila maximum a během chviličky přišel první orgasmus. Velikost sací hubičky je pro mě akorát, takže se hezky přisála a bylo to vážně něco. Klidně bych mohla celý den strávit v posteli se svým novým kamarádem, ale bohužel povinnosti volali. Ale čas strávený hraním byl vážně něco.

VIDEO z rozbalování

Co se mi líbí?

Líbí se mi, že hezky padne do ruky a taky, že si kdykoliv můžete přidat, a nebo ubrat intenzitu sání, celkem má 10 sacích programů, takže si určitě vybere každý. Také je jeho předností materiál, ze kterého je vyroben, což je silikon. Dále je voděodolný, takže se nemusíte bát ho použít třeba ve vaně.

A jeho cena je vážně skvělá, stojí 999 Kč, takže pokud jste na tom stejně jako já a chcete si koupit nějaký womanizer, který není zrovna levný, určitě vyzkoušejte tuto hračku. A jelikož se teď blíží Vánoce, tak ho můžete darovat své drahé polovičce, myslím, že ji tento dáreček určitě potěší.

Klady

Zápory

Rychlé orgasmy Žádný
Dobře se drží a ovládá
Vyrobený ze silikonu
10 sacích programů
Nabíjení přes USB kabel
Je tichý
Voděodolný
Cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: