Pozor, toto není žádné šidítko ale pořádný macík. Což byl trochu problém, protože můj drahý polovička, ještě před prvním testováním, začal na tuto hračku žárlit. Okamžitě začalo poměřování se s Borůvkou a mé ujišťování, že na jeho ďáblika přece žádná hračka nikdy mít nebude, protože živému masu a jeho dovednostem se přece nic nevyrovná.

Vibrátor Borůvka v recenzi Agrrr

Musela jsem také přislíbit, že to bude naše společná hračka, a že ho za ni nevyměním. (Což je také pravda, přiznejme si, že sebelepší vibrátor vás prostě neobejme, pusu vám nedá a ještě si to každá musí oddřít sama.)

Borůvka je nádherným představitelem dokonalého penisu, tedy aspoň dle mých představ, není nijak přehnaně dlouhý (16 cm) zato je ale pořádně macatý (průměr 4cm), s velkým propracovaným žaludem i s uzdičkou a opravdu výrazným žilkováním. Není ale v oné fádní tělové barvě ale příjemné borůvkově fialkové.

Tuto barvu mám osobně velmi ráda, protože je jemná, decentní, ale zároveň hravě dráždivá. A přestože fialová barva je dobře viditelná, nebije tak výrazně do očí jako realistická tělová, popřípadě růžová barva. Tím chci říci, že v krabičce s hračkami, nebo v šuplíku se spodním prádlem zůstane Borůvka snadno přehlídnuta.

Pár čísel:

 • celková délka: 18,5 cm,
 • použitelné délka: 16 cm,
 • průměr: 3,5-4 cm.
 • vibrační režimy: 7.

Hračka je velmi příjemná na dotek. Výrobce udává, že je to 100% silikon. Na dotyk sice není tak hebký jako hračky od jiných firem, které se tím pyšní (Fun Factory atd.) ale materiál je velmi příjemný, nestudí, okamžitě se přizpůsobí tělesné teplotě, navíc je příjemně masitý a hutný, což s tvarem dodává velmi realistický pocit.

Pulzy i vibrace v 1 těle

A navíc na rozdíl od skutečného penisu umí i vibrovat a pulzovat. Ovládání vibrací je na spodní straně víčka, ovládá se jedním tlačítkem, kterým se dá během vlastních hrátek snadno manipulovat pomocí ukazováčku (což jsem samozřejmě nedělala, protože si s ním hrát sama nesmím). Hračka umí celkem 7 vibračních módů.

A jak se dá s Borůvkou hrát?

Samozřejmě párově, aby se předešlo partnerovu žárlení. Má to i svoje výhody, protože nebolela ruka mně, ale přítele – a bolela ho ta ruka víckrát za sebou.

Zavádění bylo vcelku snadné, stačilo trochu lubrikačního gelu, a Borůvka, i přes onen výrazný žalud, krásně vklouzával. S každým zasunutím hlouběji, a s každým zasunutím mě to nutilo zatínat pánevní svalstvo intenzivněji.

Žilkování na Borůvkovi je doopravdy znát a skutečně dráždí, stejně tak i tvarovaný žalud je cítit i uvnitř. Chvílemi partner vůbec s borůvkou nemanipuloval a nechal pouze na mně, abych sama kroutila pánví a boky. Stačilo pak jen prsty trochu podráždit klitoris, a už jsme nestihli ani vyzkoušet vibrace jak snadno jsem dosáhla orgazmu.

Vibrace jsme tedy s partnerem vyzkoušeli hned napodruhé. Já na něm. Abych nabrala sílu. První, co zmíní je, že Borůvka je tichý. Kde jsou ty doby hlučných šidítek, kdy jsem se je bála zapnout, aby o mém dovádění neslyšeli i sousedi? Není tak tichý jako Boom, ale přes zavřené dveře nic slyšet nebude a ani sousedka s uchem na hrníčku přes zeď snad nic neuslyší (i když u sousedek člověk nikdy neví).

Nejenom pro dámy…

Vyzkoušela jsem tedy na partnerových varlatech a hrázi kompletní škálu vibrací, a ačkoliv se mi v prvním obeznámení zdálo ovládání nehezké, divně umístěné a vůbec takové nehezké, je to ve skutečnosti přesně naopak.

Díky jedinému tlačítku na víčku od baterek, kterým se zmáčknutím zapínají vibrace, dalšími přepínají (od klasických tří vibrací podle intenzity až po různé Morseovy zprávy) a jedním delším podržením se vše zase pěkně vypne. Na ovládání stačí pouze ukazováček a nemůže se stát, že se vibrace nechtěným zavazením přepnou. Vibrace jsou velmi silné, a to natolik, že drahý polovička vzal Borůvku nakonec na milost.

Myslím, že jako společná hračka je Borůvka naprosto ideální. Drobná žárlivost partnera ho donutila více se snažit a díky přenechání práce s Borůvkou na jeho rukách, ty moje zůstávají volné na další dráždění mně samotné, a když nejsem sobecká tak i na dráždění partnera.

Voděodolnost se vždy hodí

Borůvku sama samozřejmě NE-používám, díky voděodolnosti s ním NE-lezu do sprchy a při pozdních návratech drahého polovičky z práce s Borůvkou rozhodně NE-trávím čas v posteli, kdy si s ním NE-hraju a při tajných hrátkách s tímhle macíkem si NE-užívám jeho nadstandardní průměr.

Pulzy i vibrace v 1 těle

Můj drobný poznatek na závěr

Samozřejmě, že vibrace jsou vždy plus, se kterým se dá vyhrát. Minimálně u spíše klitoriálně vzrušivých žen, jako jsem já, na dráždění klitorisu, popřípadě k urychlení orgasmu. Ale díky tvarování a onomu masitému materiálu ty vibrace nejsou až tak zapotřebí. Borůvku bych klidně brala i ve variantě dilda s přícuckou, abych si s ním NE-hrála i přímo ve vaně.

Klady

 •  

  Čistý silikon

 •  

  Velikost solidního macka

 •  

  Vibrace i pulzace

 •  

  7 režimů/intenzit

 •  

  Voděodolnost

Zápory

 •  

  Viditelný svar na boku

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU