Blewit chtěl být revolucí v pánských honítkách. Chtěl to natřít všem (roky zavedeným) značkám a pokořit je. Měl velké cíle. Ale naplnil je napůl… Ptáte se proč?

Dostali jsme Blewit na testování a recenzi

Blewit je dobré honítko, možná i lepší než většina kousků na trhu. Za to klobouk dolů. Ale my v redakci Lascivní.cz se nenecháme opít průměrem či lehkým nadprůměrem. Už jsme zmlsaní z těch nejlepších (a paradoxně ne vždy nejdražších) hraček na českém i světovém trhu. Takže k mohutně v zámoří propagovanému Blewitu jsme přistupovali s lehkým despektem (aneb co kdyby to byla fakt bomba / co když to bude neskutečný propadák).

Moje několika-měsíční recenze a poznatky

Vývrtkovitý tvar – propagovaný jako příjemný, ale naopak je rušivý a zbytečně ho cítíte v rukou. Mnohem příjemnější a přirozený je lehce konkávní tvar s jemnými důlky, které dobře přilnou na dlaň u Fleshlight Flight. Ten považujeme za TOP pánskou hračku, takže bohužel ostatní s ním musí minimálně držet krok.

Super nápad s výměnným vnitřním plastovým očkem – můžete si ho během pár chvil vyměnit (2 různé průměru jsou v balení) a tím změnit vaše vnímání těsnosti hračky. Aneb za 1 cenu 2 kousky na hraní.

Autoři se snažili o invenci pánské hračky co se týče údržby, ale vyšlo jim to tak napůl. Ano, hračka lépe schne díky větracím otvorům dole a nahoře. Ale při čištění po použití si umíte představit jak vypadá spodní mřížka, přes kterou se musí tlakem vody propasírovat vše, čím jste honítko Blewit naplnili.

Zjistěte kolik stojí Blewit umělá vagína
ZJISTIT CENU

Hlavně příjemná „silikonová“ vložka s výstupky je „napevno“ (nic co by vyřešilo silnější škubnutí) připevněná k patce obalu. Takže výrobce opravdu zamýšlel, že tam bude stabilně a nebude se nikdy vyndávat = čištění tedy mělo proběhnout jen průtokem vody.

Nápad je to sice dobrý, ale pro dokonalé pročištění potřebujete ostřejší proud a pár chvil trpělivosti. Tady bychom ještě zapracovali na velikosti oček ve spodním víčku, aby bylo jednodušší a rychlejší čištění.

Sušení hračky je nejideálnější ze všech pánských hraček. Víčko je také perforované s plastovým sítkem) a s bočními průduchy (, takže krásně větrá a můžete „modráka“ nechat na stojáka schnout.

Za tohle si zaslouží rozhodně oba palce nahoru. A tvůrci vyřešili ještě jednu otravnou aktivitu, kterou znají majitelé všech lepších honítek s velmi jemnou honicí vložkou = musí se pudrovat, abyste udrželi její povrch jemný a dlouho sloužící.

Tady stačí jen dát do perforovaného víčka připravený průhledný mezikus (viz fotky) do kterého nasypete pudr na hračky, zavřete a můžete ve stylu barmanského shakeru prohnat pudr po celém vnitřku hračky, aby byla perfektně uskladněná. Tohle se také povedlo!

Resumé

Je lepší než většina kousků na trhu, ale pořád nám na něm něco „drhne“, abychom ho mohli prohlásit nejlepším. Ale pokud tvůrci Blewitu si vezmou zpětnou vazbu k srdci, bude to bomba. Takhle je to jen velmi příjemné překvapení letošního roku. Doporučujeme koupit, i tahle verze je nadstandard.

Klady

Zápory

Velmi příjemná gelovitá vložka Nešikovný tvar
Nerealistický vzhled Napůl vyřešené lepší čištění
Napůl vyřešené lepší čištění
Změna průměru výměnnou očka
Skvělé vyřešení pudrování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Ahojky
Rád bych věděl,zda by se nechaly otvory v horním víčku nějak zvětšit ( pro lepší čištění ) eventuálně odstranit,a zda nebude mít tato ůprava vliv na použití celé sestavy např. jestli se v akci neopírá vložka o tuto horní mřížku..Díky a pěkný den

Spolupracujeme: