Po negativní recenzi gelového připínacího dilda přicházíme s recenzí obdobné hračky, tentokrát však výrazně vydařenější.

Jak si silikonový strapon užily 2 krásné lesbičky?

Na českém trhu je nabídka pro lesbické páry velmi, velmi omezená. Máte na výběr z připínacích dild, vlastně – vhodnější by bylo napsat, že pokud vynaložíte jisté úsilí, podaří se vám v sexshopech několik takových kousků objevit.

Pak jsou tu dilda vkládací, tam je nabídka ještě menší či dvojitá, těch je dost, jenže mně osobně asociují nepovedené lesbické porno, kdy se po sobě sápou dvě blondýny s velmi nelesbickou délkou nehtů. Všimne si někdo celkem početné cílové skupiny ochotné investovat do speciálních pomůcek?

Pojďme si tedy hrát 😉 Přísavka na patce dilda Smile drží výborně. Není to ale kvalita, kterou bych dokázala ocenit, protože v koupelně si užívám radši s nažhavenou přítelkyní než s chladnými dlaždičkami.

Pár čísel:

  • délka – 16cm
  • průměr – 3,7cm

Jak je na tom popruh? Ve srovnání s předchozím si tento strap on rozhodně zaslouží pochvalu, velikost stačí nastavit jednou a pak už se můžete oddávat smyslným hrátkám.

Zjistěte kolik stojí silikonové strapon dildo Smile
ZJISTIT CENU

Měla bych pouze jedinou výtku – vzhledem k tomu, že se dá nastavit velikost, není už nutné, aby byl popruh z pružného materiálu. Nedrží pak tak pevně, jak by mohl, a proto je nutná aktivita na obou stranách. Pasivní je nucena býti dosti aktivní a při přirážení se pěkně zapojit a „jít partnerce naproti“.

Dildo Smile Switch je vyrobeno z lékařského silikonu, což je materiál 100% zdravotně nezávadný, příjemný a hlavně, děkuji, BEZ ZÁPACHU. Tvar je – pro mě osobně – asi nejslabší stránkou. Na první pohled je vidět, že ho navrhoval velký vyznavač G bodu.

Špička je velmi (možná až moc) výrazně zahnuta a nemůžu říct, že by dráždila tak, jak bylo nejspíš zamýšleno. Je to první a poslední pokus o tvarovou inovaci. Jinak je dildo jen „nudně“ hladké. Drobné výstupky po stranách jsou spíše záležitostí estetickou – jsou příliš nevýrazné na to, aby hrály při sexu nějakou roli – kam se poděly výstupky, které vás dostanou na vrchol?

Klady

Zápory

Popruh a jeho pevnost Až moc jednoduchý tvar
Silikonové dildo
Velikost dilda
Upevnění dilda
Zakřivení hlavičky pro Gbod
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: