Nemůžu si pomoci, ale zamilovala jsem se do hraček od Fun Factory. Vždy mě dostanou kvalitním provedením a promyšleným tvarem. Dnes tu pro vás mám recenzi dalšího vibrátoru. Tentokrát to je model Fun Factory Smartvibe Patchy Paul. Měla jsem k recenzování už 3. generaci tohoto vibrátoru, který se dočkal tolik nových úprav pro svoji oblíbenost mezi ženami.

Zelená housenka vrací úder – v podobě silného vibrátoru

Tato vylepšená verze obsahuje například speciální motorek Smartvibe, který dosahuje vyšších výkonů, ale je stále tichý jako minulé generace. Takže se dámy nemusíte bát, že při zapnutí vibrací uslyšíte hlasité projevy jako od sbíječky.

Na trh se dostal Smartvibe Patchy Paul vibrátor v dvou barevných provedeních (růžové a zelené). Já jsem měla možnost vyzkoušet druhou zmíněnou barvu a to zelenou. Díky této barvě a provedení vibrátoru jsem došla k závěru, že recenzuji spíše housenku než vibrátor. Velmi šikovnou housenku, jak jsem zjistila později při užívání si s ní.

Zjistěte kolik stojí housenkový vibrátor Paul
ZJISTIT CENU

Užitečným prvkem je tlačítko TURBO, které po stisknutí zesílí vibrace na maximální intenzitu. Mám malý tip pro vás, toto malé tlačítko si nechtě k stisknutí až těsně před vrcholem. Výsledný orgasmus opravdu stojí za to. Skokové zesílení vibrací opravdu udělá s vaším rozkrokem divy.

Při samotním používání mě rozhodně potěšil různý průměr částí vibrátoru (2 – 5,4 cm). Jeho vroubkaté části skvěle masírují vagínu při přirážení, což mé tělo kvitovalo s nadšením. Stejně tak pouhé přejíždění vroubkatým vibrátorem po povrchu mušličky není k zahození.

Komu udělá největší radost?

Svými rozměry (délka 20,7 cm) je vibrátor určen jak začátečnicím, tak zkušeným ženám. Začátečnicím právě díky stupňovitém rozšiřování vibrátoru, takže nezkušené slečny si mohou vibrátor postupně zavádět a nemusí hned dosedat na „kládu“. Zkušeným ženám, protože ty mohou využít plný potenciál vibrátoru Patchy Paul doslova nadoraz.

Jaké má nevýhody?

Nevýhodou je poměrně vysoká žravost „Patchyho“. Ten potřebuje pro svůj provoz 4 AAA baterie, což není málo. Výměna baterií ještě k tomu probíhá znovu a zase přes ženám nedobytný dolní okraj vibrátoru, který se těžko otevírá (stejný je použit i u ostatních modelů jako Dinky Digger, Stranger, či Heartbreaker). Už aby Fun Factory tento typ otevírání vyměnil za nějaký novější.

Co se nám líbí?

Nebyl by to Fun Factory, kdyby nebyl vibrátor vyroben z lékařského silikonu. Takže vibrátor Patchy Paul není výjimkou. Lékařský silikon je velice kvalitní materiál, hypoalergenní a hlavně velmi příjemný na dotek. Také rychle přijímá tělesné teplo, takže se rychle přizpůsobí vaší „teplotě“.

Klady

Zápory

Kvalitní silikon Obtížnější výměna baterií
Roztomile zajímavý tvar Velký počet baterií
Velmi silné vibrace
Tlačítko TURBO
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: