Prostata je bohužel u mnoha mužů stále opomíjenou částí těla, která si však pozornost zaslouží. To potvrdí nejspíše všichni, kteří byli zvídaví, nestyděli se a vyzkoušeli to. Ať už s fantastickou přítelkyní, která je k tomu nabádala (než by odrazovala), či sami o sobě.

A to chceme s naší redakcí změnit, protože prostata je považována za bájný mužský bod G. A to je rozhodně zajímavá erotogenní zóna, která by se neměla opomíjet. Stejně jako třeba mužské bradavky, ale o nich jinde.

Takže postupně budeme do recenzí přibírat další pomůcky na stimulaci prostaty a rozšiřovat naše návody na její stimulaci/dráždění a třeba i jak dosáhnout tzv. „análního“ orgasmu. Divili byste se, ale lze to, v obměněné podobě ho používají dominy pro trestání svých otroků a klientů.

Ale dá se to udělat samozřejmě i příjemně pro muže:) Vyzkoušeno za vás na vlastní… ehm ne kůži, ale prostatu.

Rebelský anální vibrátor

Takže proto tu mám pro vás živý test vibrátoru do prdelky, který je jako dělaný právě na mužskou prostatu. A to nejen svým tvarem, materiálem a příjemnými vibracemi (které vždy zjednodušují a zpříjemňují zavádění čehokoliv do prdelky), ale také jednou specialitkou.

A tou je „příklep“. Ano, nejste tu v sekci „hobbymarketu“, ale opravdu na erotickém portálu.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Co umí nového? Klepat na prostatu!

Hlavička této speciální hračky, má v sobě totiž pohyblivý prvek, který při zapnutí řeknemě „buší“ na prostatu. Na kterou se přesně přimkne díky užší hlavičce a zajímavého tvaru celého vibrátoru.

Z prvu jsem tomu moc nevěřil, však se podívejte na fotky a video v této recenzi. Ale opravdu je to hodně zajímavý prvek, který jsem nikdy ještě neviděl. Pocitově je to jako když máte zavedený prst, jehož tupou špičkou klepáte na toto citlivé místečko.

V reálu je uvnitř ocelová kulička, která se v proměnlivých intervalech oddaluje a přitahuje od středu hlavičky vibrátoru. Rozhodně je to solidní posun, oproti stabilnímu (byť vrnivému) análnímu kolíku či v tomto případě spíše vibrátoru.

Nejen pro vibrační hrátky

Líbí se mi „houpačkový“ tvar tohoto stimulátoru, protože se dá využít i bez vibrací. Stačí ho zavést a v poloze buď vkleče nebo vyloženě v sedě, kdy se aspoň trochu nadlehčujete, se na něm pomalu houpat.

Zjistěte kolik stojí Příklepový stimulátor prostaty
ZJISTIT CENU

Tlak na prdelku je to dost intenzivní, ale máte zase nad tím perfektní kontrolu – nad hloubkou zavedení i úhlem. A pro zpestření si k tomu můžete zapnout právě ty vibrace.

Oceňuji i jeho L tvar, kdy směrem k penisu má prodloužení s pár tlakovými body. Díky spojenému tělu a silikonu se sem přenáší vibrace. A ty jdou právě přes hráz (neboli perineum) i částečně na varlata a tedy i citlivý penis.

Je to rozhodně vítaný bonus, který ocení každý muž. Perineum je právě další opomíjená část, protože je „blízko“ prdelce. Ale chlapi, nestyďte se a dělejte si to, co se vám a vašemu tělu líbí.

Pár čísel

  • Celková délka: 13,9 cm
  • Využitelné délka: 9,5 cm
  • Maximální průměr: 2,8 cm
  • Minimální průměr: 1,9 cm

Nabíjení „příklepovky“

V balení je klasický USB nabíječkový kabel, takže z jedné straně ho dáte do PC či jiného elektrického vstupu a druhý konec je pro „propíchnutí“. Takže v patce vibrátoru je malé kulaté naznačené místo, jež tímto ocelovým „bodcem“ musíte propíchnout.

Je to levná a jednoduchá metoda, jak zajistit aspoň částečnou voděodolnost. Nabíjecí konektor je totiž klasicky první místo, kterým se dostane voda dovnitř hračky. A to samozřejmě nikdo nechce… tedy pokud nejde o vodní vibrátor, tam je to dokonce žádoucí:)

Suma sumárum, aneb kolem a kolem

Líbí se mi jeho inovativní příklepová kulička v hlavičce, solidní vibrace a houpačkový tvar. A nezapomenu ani na jemnou stimulaci hráze a varlat. Nelíbí se mi proti tomu jeho způsob nabíjení, ale to je „cena“ za jeho příjemnou cenu, která se pohybuje kolem 1 300 Kč.

A to je super cenovka za domácí a solidní stimulaci prostaty. Musím říct, že mě Rebel P-Spot baví, přestože jsem řekněme „zkušenější“ prostatický milovník. Rozhodně dávám palec nahoru!

Klady

Zápory

Dokáže přesně stimulovat prostatu Chybí obal pro uchovávání
Houpačkový tvar Propichovací nabíječka
Stimuluje i hráz
Jemný silikon
Solidní cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: