Občas se mě někdo ptá, co budu mít dalšího na recenzi. Tenhle kousek jsem před polovinou lidí zamlčel, protože stačilo, abych lehce naznačil, co by to mohlo být a už jsem se setkal s vyděšenými výkřiky „Proboha, doufám, že si nebudeš nikam nic strkat!“. V zásadě jsem naplno říkal, co mám, jen kamarádkám, které naopak reagovaly pozitivně, a dočkal jsem se například prohlášení, že tenhle typ dráždění má rád každý mužský, jen se k tomu musí odvážit a překonat v sobě blok.

Testování vibrátoru ideálního pro masáž prostaty

Dokonce jsem byl i pochválen, že se za to nestydím přiznat a nehraju si na tvrďáka, co by tohle nikdy nezkusil, aby nebyl za gaye. Skoro by mě až zajímalo, kolik z těch vyděšených pánů se jen přetvařovalo a hračku by mi závidělo. A že by bylo co závidět!

Už po vybalení mi bylo jasné, že tenhle vibrátor má rozměry tak akorát. Rychlá inspekce odhalila, že napájení probíhá pomocí dvou tužkových baterií, které se umístí do ovládání spojeného se samotným vibrátorem kabelem.

Hned na začátku jsem udělal chybu, na kterou bych všechny rád upozornil. Napadlo mě, že někde mám dvě lehce vybité baterie, tak jsem zapojil dovnitř ty. I na nejvyšší stupeň ovšem přístroj vibroval jen tak, aby se neřeklo a po chvilce přestal úplně. Vyndal jsem baterie a s hračkou stále zavedenou zapojil nové a ihned spustil nejvyšší stupeň. Stručně, v prvním momentu to byl docela šok, jak intenzivní prožitek to byl. Takže nezapomínejte, na bateriích nešetřete!

U prvních několika použití se jednalo v první řadě o to, si na hračku navyknout. Rozhodně se nevyplatí spěchat, poprvé jsem byl nedočkavý a P-Wand dost neobřadně vyklouzl ven. Jako u všech podobných výrobků lze doporučit provést aspoň malý klystýr a použít lubrikant určený pro zadní vrátka.

Zjistěte kolik stojí Vibrační masáž prostaty P-Wand
ZJISTIT CENU

Za sebe taky musím říct, že v rámci hygieny a snazšího čištění používám i prezervativ (v nejmenovaném obchodním řetězci na čtyři písmena koupíte za čtyřicet korun krabičku s dvanácti kousky, pro podobné účely ideální). Lubrikantu stačila troška a zásun probíhal bez problémů. Pouze, jak jsem zmínil, nebuďte nedočkaví a nespěchejte. Když na to půjdete pomaličku a třeba si dáte uprostřed pár vteřin přestávku, hračka lépe sedne.

Kombinace materiálu a rozměrů je doslova geniální. Materiál je pevný a drží tvar, ale současně s tím i docela měkký a netlačí. Část směřující dovnitř přesně dosahuje k prostatě. Vnější výstupek má dráždit prostor pod varlaty. Toto místo mám sice hodně citlivé, ale v tomto případě to na mě nepůsobilo tak silně, jak bych čekal. Vibrace se zjevně nepřenášely do této části tak snadno.

Jak vidíte na fotografiích, na vibrátoru je také jakési očko sloužící pro snadnější zavedení a vyndávání. Svoji funkci plní dobře, ale současně trochu překáží, protože se díky němu nemůžete moc dobře posadit, aniž by přístroj, do té doby pohodlně usazený, nezačal tlačit. Najít způsob, jak se moct posadit, pochopitelně jen na měkký podklad, mi zabralo docela dost času. Nezkoušejte si sedat na cokoliv jen trochu tvrdého!

Jaký je pocit ho mít uvnitř sebe?

Co ale dělat ve chvíli, kdy je ale P-wand uvnitř vás? V zásadě mohu doporučit se nějak pohodlně usadit či uložit a vychutnávat si ten pocit. Nejedná se o výrobek, kterým bych doporučoval v sobě začít divoce pohybovat. Jakmile si sedne, je přesně na těch místech, kam patří. Jakmile se s ním naučíte sedět a chcete víc, docela stačí provádět pánví krouživé pohyby.

Ačkoliv jsem četl na internetu reakce, v nichž uživatelé popisovali, jak přišel do pěti minut orgasmus, osobně jsem se ho bez další pomoci nedočkal. Ne že by mi to příliš vadilo, zážitek to byl i tak silný a uspokojivý. Víceméně ihned jsem vždy navolil na ovládání nejsilnější mód a vychutnával. Většinu testování jsem prováděl, když jsem byl týden sám doma a z P-Wandu se mi stal dost dobrý společník pro osamělé večery.

Když pak došlo na testování ve dvou, manželce vydrželo dobře čtvrt hodiny se jenom dívat. Stručně, vzrušení a rozkoš navíc se rozhodně odráží na erekci. Když pak na mě žena vyskočila, P-Wand jsme klidně nechali na místě, ale vypnutý. Jak mi bylo oznámeno: „Abych z toho taky něco měla.“

Na tom jsme se shodli. S touhle hračkou se o něčem jako výdrži nedá moc mluvit. Jestli někdy zkusíme soulož se zavedenou, tak bude třeba zajistit včasné uspokojení i pro ženu. P-Wand si sice lze pasivně vychutnávat docela dlouho, ale stačí si sáhnout do rozkroku a očekávejte vyvrcholení během pár okamžiků.

Osobně mohu pomůcku doporučit, ať už pro ozvláštnění onanie, když jste sami, tak jako vhodnou předehru s partnerkou, kterou vzrušují trochu neobvyklé věci. Hračka má drobné mouchy, ale ty ve výsledku vůbec nevadí. Jedná se o zdroj uspokojení, ke kterému se budete velmi rádi vracet.

Klady

Zápory

Tvar a materiál dokonale sednou a netlačí Žrout baterií, jakmile klesne napětí, vibrace jsou citelně slabší
Zajistí o něco větší erekci, než běžně Dráždění pod varlaty bylo dost slabé
Silné vibrace i pro ty nejnáročnější
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

dobry den chtel bych se zeptat jestli jde drazdit solo prostatu

Hezký den, určitě to jde si ji dráždit sám – je to jen otázka vaší šikovnosti. A pak také možností – prstů (pokud možno v kondomu), specifických hraček (třeba jako je tato v recenzi). V základu jde jen o její nahmatání v konečníku a její krouživé dráždění.

Spolupracujeme: