Glassvibrations – erotika ze skla

Na našich stránkách se čas od času setkáváte s recenzemi erotických pomůcek Glassvibrations. Jak název napovídá, tak se nejedná o ledajaké pomůcky – jejich materiálem je sklo. Pojďme se tedy blíže podívat na německou firmu Glassvibrations (oficiální stránky výrobce), která se zaměřuje právě na výrobu těchto netradičních pomůcek.

Jak sama firma píše na své oficiální stránce, tak trh s erotickými pomůckami je nasycen pomůckami z klasických materiálů. Proto přišly na trh dilda a vibrátory ze skla, které se snaží na vysoce konkurenčním trhu urvat si své místo.

skleněné dildo - Glassvibrations Violet secret Skleněné dildo Devil´s Tongue

První skleněné dildo vyrobila tato firma v roce 2005 a od té doby skleněné erotické hračky této německé firmy obletěly celý svět. Aby výrobce Glassvibrations mohl dodat zákazníkovi tu největší kvalitu, tak si sám vybírá obchody, kde se budou jeho výrobky prodávat. Jedině tak může zajistit prvotřídní zboží a služby.

Punc originality dodává každé vyrobené erotické pomůcce fakt, že je vyráběna ručně. Tedy dvě skleněná dilda stejného druhu nejsou naprosto identická a liší se svým vzhledem. Mezi výrobky jsou tedy malé odchylky v barvách, či tvarech.

Co je vlastně tak zajímavého na skleněných dildech a vibrátorech, že si zaslouží takovou publicitu? Vlastnosti těchto erotických hraček jsou díky kvalitnímu nerozbitnému sklu jedinečné. Tyto dilda jsou vhodná pro alergiky, rychle reagují na změny teploty (mohou se vychladit v mrazáku, či ohřát v teplé vodě a vyvolávat tak rozdílné pocity a prožitky, či mohou sloužit také jako vkusný doplněk interiéru – nikdo nepozná jejich pravý účel.

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *