Ano, čtěte správně. V aktuálním denní je z jedna žhavých témat ekologie, ochrana planety a šetrnost. Společnost Gaia Products se těmto problematickým odvětvím snaží pomoci svými přírodními produkty a na svět “pod peřinou” nezapomněli.

Můžu vám teda s radostí ukázat, představit a ohodnotit jejich erotický produkt – bio vibrátor.

O výrobku od A po Z

Opět tady máme poměrně úložnou krabičku, která si na nic nehraje. Nenajdete v ní prázdné místo. Je to prostě krabička na vibrátor s malou informační kartičkou, že se tento produkt už nedá vrátit a to je celé.

Nenajdete v ní ani nabíjecí kabel. Vibrátor je totiž na baterky (typu AA, které však nejsou součástí balení).

Pár čísel

 • Celková délka 145 mm
 • Maximální průměr 25 mm
 • Baterie typu AA – 2 kusy

Jaký je materiál?

Je růžové, přesněji korálové barvy. Je z bio plastu na bázi škrobu, polymer směsný materiál z kukuřičného škrobu. Zní to fantasticky a mám příjemný pocit, když toto píšu.

Je recyklovatelný, biologicky rozložitelný ❤️ veškeré informace jsou napsané na krabičce.

Jak se ovládá

Vibrátor má velmi jednoduchý mechanismus. Odšroubujete spodek vibrátoru, vložíte baterky a zašroubujete. Pokud zašroubujete pevněji, vibrátor se zapne a začne vibrovat. Má pouze jeden mód vibrace, která je stabilní.

Povrch je velmi příjemný a není moc objemný, takže super i na anální hrátky.

Osobní pocity

Myšlenka eco produktů v tomto odvětví mě velmi příjemně překvapila. Mám radši více módu na vibrátorech, ale tento je super i na anální hrátky. Je to dost individuální, ale málokteré hračky na anální hrátky mi sednou. A tato sedla perfektně.

Pozitivní a Negativní

Jedno skromné hodnocení, při kterém pozitivně hodnotím přístup firmy k ekologické problematice, materiál a barvu. Negativně hodnotím pouze to, že v balení nejsou baterky. Takže když vám produkt přijde, nemůžete bohužel ho zkusit hned.

Klady

 •  

  Ekologicky odbouratelný materiál

 •  

  Netradiční barva

Zápory

 •  

  Bez baterií (není obvyklé, aby byly)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU