Na základě poslechu podcastu Šimrání mám pro vás recenzi na dřevěný vibrátor. A pro pobavení posílám e-mail (viz níže), který jsem psala klukům po doručení balíčku. 🙂

A teď k recenzi

Jeden kamarád mně chtěl udělat radost, tak dal tip na dřevo a nabídl se jako sponzor:) Takže moje nejdražší hračka. Cena 4 250 Kč.

Výběr nebyl až tak složitý, věděla jsem, že chci delšího, z tmavšího dřeva a silně vibrujícího.  Napsala jsem tedy do Wood.U a poprosila je o sdělení, který z mnou asi třech vybraných vibruje nejvíc, testovali je a poslali ten co nejvíc skákal po stole:)

Co obsahuje krabička:

  • dárkové balení,
  • plátěný pytlík
  • miniUSB kabel
  • návod k použití

Dopis do Wood.U

Dobrý den, 

tak Vám musím napsat. Bavím se už od včerejšího dne (miluju tady ty situace:) Včera dorazila Gavora, v pořádku, je krááásná! Postýlka i pytlík super!! těším se na dnešní večer. Udělala však předčasně radost ještě celému depu PPL a půlce naší firmy:)

Přišla zapnutá! Tak si dovedete představit, jakou klukovskou radost z vibrujícího balíčku měli kolegové, putoval prý z ruky do ruky:) Řidič PPL byl však nešťastný, že mě nemohl balíček předat osobně (včera jsem totiž nebyla v práci), že se taková zásilka poštěstí 1x za život:)

Dneska PPL řidič přijel znovu, a po potvrzení, že to bylo fakt TO, co celé depo tipovalo, mě popřál ať si užiju víkend:)

Jen Vám chci poopravit tu výdrž 2 hodiny. Řidič převzal vibrující balíček kolem 7.hodiny ranní a já si pro něho přijela 12:30 hod., stále byl v plné síle! takže palec nahoru.

Jo a pár vyvolených kolegů, co měli tu čest Gavoru spatřit, koukali, jaká je to krásná práce!

Tak mějte fajn pátek!!

Zjistěte kolik stojí Gavora
ZJISTIT CENU

Ovládání v praxi

Tlačítka + a – nejsou úplně šťastně umístěná, při zasouvání občas omylem měním sílu vibrace. Co se týče síly, má cca 15 intenzit zesílení.

Materiál

Švestkové dřevo v matném provedení.

Pár čísel

  • průměr 3.1 cm
  • délka 16,5 cm

Porovnání s ostatními a hodnocení

Pravda, že mám doma silnější vibrátory. Ale „pinokio“ má tak příjemný povrch, že ho ráda vytáhnu, navíc se svým průměrem je dost vhodný k análním hrátkám.

Naposledy využitý při v análu s vysokými vibracemi při pohlavním styku s přítelem áááá myslím, že by dal 10 z 10:)

Takže bych řekla, že jako pěkný exemplář do sbírky za to stojí. Jsem rada, že jsem mohla přispět recenzí. 🙂 Zrovna dneska uvidím dotyčného sponzora, tak se pochlubím :))

Klady

Zápory

Krásné zpracování Umístění tlačítek
Silné vibrace MikroUSB
Výdrž na nabití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Za mě vypadá dost lákavě díky jednoduchému tvaru – už mě štvou boubelaté, roztodivné tvary – nemusí být nutně realistický, ale prostě pro mě je ideálně hladký a jednoduchý. Tady má jako bonus aspoň zakřivený pro „bod G“ (jeli ve mě někde ukrytý).

Spolupracujeme: