soutěž o erotické hračky Chcete si rozšířit svoji domácí sbírku erotických hraček, nebo udělat radost partnerce? Tak přesně pro vás je naše nová soutěž. Pořádáme ji ve spolupráci se sexhopem RůzovýSlon.cz.

Soutěž bude probíhat 14 dní, tedy od 29.3.2011 do 11.4.2011.

Ceny:

Ve hře je hned trojice cen – klasický vibrátor, venušiny kuličky a vibrátor na klitoris. První zmiňovaná výhra je 21 cm dlouhý vibrátor z příjemného měkkého gelu. Je vodotěsný, takže hrátkám ve vaně nic nebrání. Další výhodou jsou jeho výrazné výstupky. Druhou cenou jsou kvalitní venušiny kuličky od známé firmy Fun Factory. Kuličky jsou vyrobeny z příjemné nealergenního elastomedu. Třetí výhrou v soutěži je malý vibrátor na klitoris, který jistě pravidelní čtenáři magazínu Lascivní.cz znají – nedávno jsme ho recenzovali.

1x Vibrátor cyberskin Toy4Fun
1x Venušiny kuličky Fun Factory Smartballs
1x Vibrátor na klitoris Funky Orange

Jak vyhrát:

Jak vyhrát cenu v naší soutěži? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku (odpověď najdete na sexshopu Růžovýslon.cz) a odeslat odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

První 200tý člověk, co pošle správnou odpověď, získá Vibrátor cyberskin Toy4Fun
První 201tý člověk, co pošle správnou odpověď, získá Venušiny kuličky Fun Factory Smartballs
První 202tý člověk, co pošle správnou odpověď, získá Vibrátor na klitoris Funky Orange

Soutěžní otázka:

Napište nám, v jakém města má sexshop Růžovýslon.cz svoji kamennou prodejnu.

Soutěžní formulář:

Soutěž byla včerejším dnem ukončena. Výsledky najdete na: https://www.lascivni.cz/soutez/vyhlaseni-souteze-o-eroticke-pomucky/

*Odeslání formuláře souhlasíte s Pravidly pro soutěž:

Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (lascivni.cz) ve formě „jméno-příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Lascivní.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Lascivni.cz).

Sponzor:

Sexshop Růžový Slon

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: